Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OPEN.FM - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: GG Network S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.05.2013
System operacyjny: Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 3435

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis OPEN.FM - Mobile

OPEN.FM to aplikacja przede wszystkim dla tych, którzy nawet na krok nie chcą rozstawać się ze swoją ulubioną stacją muzyczną. Dzięki w pełni darmowej aplikacji OPEN.FM możemy słuchać radia praktycznie wszędzie tam, gdzie akurat się znajdujemy.

Wystarczy dostęp do sieci komórkowej bądź WiFi. Open FM to skupiająca największą ilość rozgłośni platforma muzyczna w naszym kraju. Użytkownik może wybrać spośród ponad 80 zróżnicowanych stacji radiowych, gdzie ma dostęp do niemal 2000 godzin ciągłej muzyki nie przerywanej rozmowami! Producent zapewnia, że dzięki zaawansowanej technologii przesyłu danych, aplikacja nie wymaga dostępu do sieci WiFi, by móc pobierać dobrej jakości dźwięk.

Warto dodać, że około godziny słuchania muzyki zużywa zaledwie 10MB danych. Jeśli więc chciałbyś mieć swój ulubiony rodzaj muzyki zawsze przy sobie to nie czekaj i pobierz OPEN.FM.

Podobne Multimedia

 • FLV Video Player

  FLV Video Player to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych typu FLV dla urzadzeń mobilnych z systemem Android. Teraz za darmo na pobierz.pl!

 • ipla

  Teraz ipla także w twoim smartfonie lub tablecie. Pobierz aplikacje ipla na pobierz.pl!

 • Elektryczny Ekran

  Elektryczny Ekran to niewielka aplikacja, która zmieni Twój tablet lub smartfon w urządzenie, które kryje w środku pioruny! Aktywna tapeta aplikacji reaguje na dotyk, wywołując wirtualne wyładowania elektryczne.

 • PolskaStacja Internet Radio

  PolskaStacja Internet Radio to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych z systemem Android, która daje bezpośredni dostęp do ponad 80 stacji radiowych.

 • Backgrounds HD

  Backgrounds HD to nic innego, jak zbiór niezwykle oryginalnych i różnorodnych tapet w jakości HD w jednej aplikacji. Całość przeznaczona jest dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android (smartfony oraz tablety).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OPEN.FM - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ