Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MX Player - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: J2 Interactive
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 212

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MX Player - Mobile

Dzięki wbudowanemu dekodowaniu sprzętowemu N/W, nowy MX Player pozwala na oglądanie wielu rodzajów plików wideo. I co więcej, jest to jeden z pierwszych na rynku odtwarzaczy dla systemu Android, który może wykorzystywać wiele rdzeni procesora dla jeszcze płynniejszego działania. Poniżej znajdziecie wykaz funkcji, które oferuje MX Payer:
- Pinch Zoom – powiększ obraz za pomocą „uszczypnięcia” ekranu”, 
- Przewijanie Napisów – jeżeli napisy nie są zsynchronizowane z obrazem, możesz je w bardzo łatwy sposób przewinąc tak, by odpowiadałty temu, co aktualnie dzieje się na ekranie, 
- Kids Lock – za pomocą specjalnej wtyczki możesz ograniczyć działanie programu do wybranych funkcjonalności.

Podobne Multimedia

 • Ringdroid

  Stwórz dzwonek na telefon używając do tego utworów z własnej biblioteki muzycznej zgromadzonej na karcie pamięci lub po prostu nagraj materiał na dzwonek poprzez dyktafon.

 • MoboPlayer

  MoboPlayer od Mobo Team to prosty i użyteczny odtwarzacz filmów z napisami, który umożliwia także bezpośredni streaming wideo za pośrednictwem protokołów HTTP i RSTP.

 • FLV Video Player

  FLV Video Player to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych typu FLV dla urzadzeń mobilnych z systemem Android. Teraz za darmo na pobierz.pl!

 • Stream TV

  Stream TV to ponad 1000 darmowych kanałów telewizyjnych w Twoim smartfonie. Brak konieczności instalowania dodatkowych urządzeń. Teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • ESKA - Radio Internetowe

  Dla tych, którzy często słuchają radia ESKA mamy coś specjalnego - aplikację mobilną ESKA - Radio Internetowe, która stworzona została z myślą o posiadaczach smartfonów oraz tabletów z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MX Player - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ