Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MoboPlayer - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: Mobo Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 114

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MoboPlayer - Mobile

Przez wielu użytkowników aplikacja ta uważana jest za jedną z najlepszych w swojej kategorii.

Mobo Player dzieki szeregowi rozbudowanych funkcji umożliwia przede wszystkim oglądanie plików wideo (także z napisami w formatach SRT, ASS, SAA), tworzenie indywidualnych playlist, streamowanie wideo poprzez protokoły HTTP i RSTP, dostep do biblioteki multimediów i wiele innych.

Co więcej MoboPlayer dostępny jest całkowicie za darmo!

Podobne Multimedia

 • Time Lapse

  Efekt time lapse polega na odtwarzaniu filmu w przyspieszonym tempie. Kadr jest ustawiony nieruchomo, przez co całość wygląda bardzo widowiskowo.

 • OPEN.FM

  OPEN.FM to w pełni darmowa aplikacja, która umożliwi Ci słuchania ulubionej stacji radiowej praktycznie wszędzie. Teraz za darmo na Pobierz.pl

 • Winamp

  Winam - popularny odtwarzacz muzyki teraz także na platformę Android. Pobierz za darmo na pobierz.pl!

 • FLV Video Player

  FLV Video Player to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych typu FLV dla urzadzeń mobilnych z systemem Android. Teraz za darmo na pobierz.pl!

 • Flash Player

  Nowy Flash Player 10.3 zaprojektowany dla platformy Android jest aplikacją, która pozwala nam na odtwarzanie plików *.swf w systemie. Dzięki temu możemy w przeglądarce wyświetlić zawartości stron dotychczasowo dla nas nie dostępnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MoboPlayer - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ