Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ipla - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: Redefine
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 681

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ipla - Mobile

Telewizja internetowa ipla teraz także dla systemu Android. Dzieki tej aplikacji masz możliwość oglądania i zapisywania do trybu off-line popularnych programów telewizyjnych, serwisów informacyjnych, seriali, teledysków i koncertów. A to wszystko zupełnie za DARMO. Dodatkowo 20 kanałów linearnych LIVE! Nie zabrakło także specjalnego widgetu dla Androida, który zawiera powiadomienia o nowych materiałach w sekcji ulubione.

Podobne Multimedia

 • Flash Player

  Nowy Flash Player 10.3 zaprojektowany dla platformy Android jest aplikacją, która pozwala nam na odtwarzanie plików *.swf w systemie. Dzięki temu możemy w przeglądarce wyświetlić zawartości stron dotychczasowo dla nas nie dostępnych.

 • Ringdroid

  Stwórz dzwonek na telefon używając do tego utworów z własnej biblioteki muzycznej zgromadzonej na karcie pamięci lub po prostu nagraj materiał na dzwonek poprzez dyktafon.

 • OPEN.FM

  OPEN.FM to w pełni darmowa aplikacja, która umożliwi Ci słuchania ulubionej stacji radiowej praktycznie wszędzie. Teraz za darmo na Pobierz.pl

 • FLV Video Player

  FLV Video Player to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych typu FLV dla urzadzeń mobilnych z systemem Android. Teraz za darmo na pobierz.pl!

 • Instagram

  Instagram - najpopularniejsza na świecie aplikacja do wykonywania artystycznych fotografii w zaledwie kilka sekund. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ipla - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ