Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Instagram - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: Instagram
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.05.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 589

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Instagram - Mobile

ins1Instagram to jedna z tych aplikacji, którą po prostu musisz mieć. Program początkowo powstał dla urządzeń z systemem iOS. Teraz jest również niezwykle popularny wśród użytkowników Androida.

Już ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie korzysta z tej aplikacji. Ty również możesz i to całkowicie za darmo! Instagram to niezwykle prosty w obsłudze program, który w niemal magiczny sposób odmieni zrobione przez nas zdjęcia. Dzięki zaimplementowanym filtrom i efektom zaledwie w kilka sekund możesz stać się autorem bardzo oryginalnej fotografii.

Ponadto wszystkie wykonane za pośrednictwem aplikacji Instagram zdjęcia możesz przesłać znajomym, wrzucić na ścianę na profilu Facebook lub po prostu opublikować na koncie Instagram.
Prezentowana aplikacja pozwala miedzy innymi na:
- wybór jednego z wielu dostępnych filtrów,
- stworzenie w przeciągu kilku sekund niebanalnej fotografii, która wygląda niezwykle oryginalnie,
- zaimplementowanie efektów typu blur oraz Radial Tilt-Shift,
- dzielenie się zdjęciami poprzez serwisy Facebook, Twitter, Tumblr, Flickr oraz Foursquare,
- możliwość komentowania zdjęć znajomych,
- działa z Androidem 2.2 i nowszymi,
- pełne wsparcie zarówno dla frontowej jak i tylnej kamery w telefonie.

Podobne Multimedia

 • RealPlayer

  RealPlayer to świetny odtwarzacz multimediów, który słynie ze swojej popularności wśród użytkowników PC. Teraz możesz zupełnie za darmo pobrać jego androidową wersję!

 • Elektryczny Ekran

  Elektryczny Ekran to niewielka aplikacja, która zmieni Twój tablet lub smartfon w urządzenie, które kryje w środku pioruny! Aktywna tapeta aplikacji reaguje na dotyk, wywołując wirtualne wyładowania elektryczne.

 • FLV Video Player

  FLV Video Player to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych typu FLV dla urzadzeń mobilnych z systemem Android. Teraz za darmo na pobierz.pl!

 • Time Lapse

  Efekt time lapse polega na odtwarzaniu filmu w przyspieszonym tempie. Kadr jest ustawiony nieruchomo, przez co całość wygląda bardzo widowiskowo.

 • ESKA - Radio Internetowe

  Dla tych, którzy często słuchają radia ESKA mamy coś specjalnego - aplikację mobilną ESKA - Radio Internetowe, która stworzona została z myślą o posiadaczach smartfonów oraz tabletów z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Instagram - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ