Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FLV Video Player 1.7 - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: BIT LABS
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 184

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FLV Video Player 1.7 - Mobile

flvplayer1Odtwarzaczy wideo na urządzenia z systemem Android jest na rynku co raz więcej. Niemniej jednak wśród tych darmowych tylko kilka zasługuje na wyróżnienie. Jednym z nich bez wątpienia jest FLV Video Player. Dzięki niemu możemy bez problemu oglądać pliki wideo zapisane w formacie flv prosto z karty pamięci lub pamięci telefonu.

Nie ma konieczności instalowania dodatkowych pluginów Flash Player lub podobnych. Warto dodać, że darmowa wersja FLV Video Player zawiera reklamy, które pojawiają się jako notyfikacje. Nie jest to jednak żadne złośliwe oprogramowanie (niektóre antywirusy mogą je tak traktować). Program współpracuje z urządzeniami o specyfikacji co najmniej takiej, jak podana poniżej:
Procesor ARMv7 z wektorowym FPU, minimum 550MHz, OpenGL ES 2.0, dekodowanie H.264 oraz AAC HW i 256MB pamięci RAM.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Multimedia

 • Instagram

  Instagram - najpopularniejsza na świecie aplikacja do wykonywania artystycznych fotografii w zaledwie kilka sekund. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Flash Player

  Nowy Flash Player 10.3 zaprojektowany dla platformy Android jest aplikacją, która pozwala nam na odtwarzanie plików *.swf w systemie. Dzięki temu możemy w przeglądarce wyświetlić zawartości stron dotychczasowo dla nas nie dostępnych.

 • MoboPlayer

  MoboPlayer od Mobo Team to prosty i użyteczny odtwarzacz filmów z napisami, który umożliwia także bezpośredni streaming wideo za pośrednictwem protokołów HTTP i RSTP.

 • OPEN.FM

  OPEN.FM to w pełni darmowa aplikacja, która umożliwi Ci słuchania ulubionej stacji radiowej praktycznie wszędzie. Teraz za darmo na Pobierz.pl

 • Elektryczny Ekran

  Elektryczny Ekran to niewielka aplikacja, która zmieni Twój tablet lub smartfon w urządzenie, które kryje w środku pioruny! Aktywna tapeta aplikacji reaguje na dotyk, wywołując wirtualne wyładowania elektryczne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FLV Video Player 1.7 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ