Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flash Player 10.3 - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: Adobe Systems
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.03.2011
Data modyfikacji: 31.05.2013
Rozmiar: 4 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 12118

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Flash Player 10.3 - Mobile

Nowy Flash Player 10.3 zaprojektowany dla platformy Android jest aplikacją, która pozwala nam na odtwarzanie plików *.swf w systemie. Dzięki temu możemy w przeglądarce wyświetlić zawartości stron dotychczasowo dla nas nie dostępnych. Program można traktować jako odpowiednik popularnej wersji na PC - Flash Player bez której ciężko się obyć. Aplikację w najnowszej wersji 10.3 można również znaleźć na stronie producenta Adobe. Jeżeli na swoim telefonie często przeglądasz strony internetowe lub prezentacje w formacie flash ta wtyczka jest całkowicie niezbędna. Producent udostępnia Adobe Flash Player 10.3 za free.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli nie zainstalowałeś SDK Android to program umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera w programie lokalizujemy plik *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe.

Podobne Multimedia

 • Poweramp Music Player

  Poweramp to nowoczesny i niezwykle prosty w użyciu odtwarzacz muzyczny stworzony z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android.

 • ESKA - Radio Internetowe

  Dla tych, którzy często słuchają radia ESKA mamy coś specjalnego - aplikację mobilną ESKA - Radio Internetowe, która stworzona została z myślą o posiadaczach smartfonów oraz tabletów z systemem Android.

 • Time Lapse

  Efekt time lapse polega na odtwarzaniu filmu w przyspieszonym tempie. Kadr jest ustawiony nieruchomo, przez co całość wygląda bardzo widowiskowo.

 • Stream TV

  Stream TV to ponad 1000 darmowych kanałów telewizyjnych w Twoim smartfonie. Brak konieczności instalowania dodatkowych urządzeń. Teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • PolskaStacja Internet Radio

  PolskaStacja Internet Radio to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych z systemem Android, która daje bezpośredni dostęp do ponad 80 stacji radiowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flash Player 10.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ