Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Elektryczny Ekran 1.1 - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: iim mobile
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 369

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Elektryczny Ekran 1.1 - Mobile

elektryczny1Elektryczny Ekran to aplikacja personalizująca. Dzięki niej odświeżysz wygląd pulpitu na swoim smartfonie lub tablecie. Po zainstalowaniu, wystarczy, że dotkniemy ekranu głównego, a naszym oczom ukażą się niezwykłe efekty graficzne!

Aby ustawić Elektryczny Ekran jako tapetę musimy wejść w opcje
Ekran główny telefonu, następnie wybrać Wybierz tapety i później Wybierz Animowane Tapety i Wybierz Tapetę Electric Screen.
Poza efektami graficznymi Elektryczny Ekran oferuje także przeszywający dźwięk pioruna lub elektryczne trzaski po dotknięciu ekranu. Prezentowana aplikacja jest bezpłatna, ale zawiera reklamy, które uaktywniają się po połączeniu z Internetem.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Multimedia

 • OPEN.FM

  OPEN.FM to w pełni darmowa aplikacja, która umożliwi Ci słuchania ulubionej stacji radiowej praktycznie wszędzie. Teraz za darmo na Pobierz.pl

 • Time Lapse

  Efekt time lapse polega na odtwarzaniu filmu w przyspieszonym tempie. Kadr jest ustawiony nieruchomo, przez co całość wygląda bardzo widowiskowo.

 • PolskaStacja Internet Radio

  PolskaStacja Internet Radio to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych z systemem Android, która daje bezpośredni dostęp do ponad 80 stacji radiowych.

 • WordPress

  Już teraz możesz zarządzać własną stroną lub blogiem stworzonym na podstawie platformy WordPress za pośrednictwem swojego smartfona lub tabletu.

 • ESKA - Radio Internetowe

  Dla tych, którzy często słuchają radia ESKA mamy coś specjalnego - aplikację mobilną ESKA - Radio Internetowe, która stworzona została z myślą o posiadaczach smartfonów oraz tabletów z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Elektryczny Ekran 1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ