Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Poweramp Music Player - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: Max MP
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2015
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 59

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Poweramp Music Player - Mobile

Poweramp to nowoczesny i niezwykle prosty w użyciu odtwarzacz muzyczny stworzony z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android. Jego przewagą nad konkurencyjnymi aplikacjami z pewnością jest dostęp do szeregu funkcji umożliwiających dostosowanie odtwarzanej muzyki do indywidualnych potrzeb.
Całość z powodzeniem może współpracować z takimi formatami multimedialnymi, jak: mp3, mp4/m4a (incl. alac), ogg, wma*, flac, wav, ape, wv, tta, mpc oraz aiff.
Nie zabrakło tutaj także graficznego equalizera z dziesięcioma zmiennymi. Do wyboru mamy ustawienia predefiniowane oraz własne. Ponadto Poweramp zaoferuje:
- możliwość podbicia basów oraz tonów wysokich,
- regulację balansu za pośrednictwem opcji eXpansion,
- crossfade,
- usuwanie przerw między utworami,
- komponowanie własnych playlist,
- odgrywanie utworów zarówno z biblioteki, jak i z poszczególnych folderów,
- możliwość podglądu tekstu piosenek,
- wsparcie dla formatu playlist m3u, m3u8, pls, wpl,
- aż 4 różne widżety,
- edytor tagów,
- możliwość personalizacji wyglądu.

Prezentowana aplikacja dostępna jest w wersji TRIAL. Pozwala na 15 dniowe korzystanie ze wszystkich funkcjonalności.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Multimedia

 • RealPlayer

  RealPlayer to świetny odtwarzacz multimediów, który słynie ze swojej popularności wśród użytkowników PC. Teraz możesz zupełnie za darmo pobrać jego androidową wersję!

 • Ringdroid

  Stwórz dzwonek na telefon używając do tego utworów z własnej biblioteki muzycznej zgromadzonej na karcie pamięci lub po prostu nagraj materiał na dzwonek poprzez dyktafon.

 • ipla

  Teraz ipla także w twoim smartfonie lub tablecie. Pobierz aplikacje ipla na pobierz.pl!

 • Backgrounds HD

  Backgrounds HD to nic innego, jak zbiór niezwykle oryginalnych i różnorodnych tapet w jakości HD w jednej aplikacji. Całość przeznaczona jest dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android (smartfony oraz tablety).

 • Instagram

  Instagram - najpopularniejsza na świecie aplikacja do wykonywania artystycznych fotografii w zaledwie kilka sekund. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Poweramp Music Player - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ