Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PolskaStacja Internet Radio - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: polskastacja.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.06.2015
Rozmiar: 2.2 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 40

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PolskaStacja Internet Radio - Mobile

Dla tych, którzy chcieliby zawsze móc słuchać swojej ulubionej stacji radiowej mamy coś wyjątkowego. PolskaStacja Internet Radio to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych z systemem Android, która daje bezpośredni dostęp do ponad 80 najpopularniejszych, polskich stacji radiowych - zarówno tych komercyjnych, jak również niszowych lub dostępnych wyłącznie w internecie. Proste menu w języku polskim pozwala na bezproblemową nawigację.

Poza możliwością słuchania radia, aplikacja PolskaStacja Internet Radio pozwala także na sprawdzanie tekstów piosenek, które aktualnie są odtwarzane. Nie zabrakło tutaj również funkcji radiobudzika. Należy jednak pamięć, że do poprawnego działania aplikacji PolskaStacja Internet Radio należy mieć stałe połączenie z siecią Internet (za pomocą bezprzewodowej sieci WiFi lub poprzez pakiet danych operatora sieci komórkowej). Jakość odtwarzanego dźwięku często przewyższa tę, z którą możemy się spotkać w czasie słuchania tradycyjnego radia. Całość dodatkowo nie zajmuje wiele miejsca w pamięci i może być instalowana nawet na nieco starszych urządzeniach bez obaw o płynność działania.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Multimedia

 • Flash Player

  Nowy Flash Player 10.3 zaprojektowany dla platformy Android jest aplikacją, która pozwala nam na odtwarzanie plików *.swf w systemie. Dzięki temu możemy w przeglądarce wyświetlić zawartości stron dotychczasowo dla nas nie dostępnych.

 • ipla

  Teraz ipla także w twoim smartfonie lub tablecie. Pobierz aplikacje ipla na pobierz.pl!

 • WordPress

  Już teraz możesz zarządzać własną stroną lub blogiem stworzonym na podstawie platformy WordPress za pośrednictwem swojego smartfona lub tabletu.

 • Ringdroid

  Stwórz dzwonek na telefon używając do tego utworów z własnej biblioteki muzycznej zgromadzonej na karcie pamięci lub po prostu nagraj materiał na dzwonek poprzez dyktafon.

 • FLV Video Player

  FLV Video Player to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych typu FLV dla urzadzeń mobilnych z systemem Android. Teraz za darmo na pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PolskaStacja Internet Radio - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ