Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ESKA - Radio Internetowe - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: Supermedia Interactive sp z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.06.2015
Rozmiar: 5.2 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 42

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ESKA - Radio Internetowe - Mobile

Niemal każdy ma swoją ulubioną stację radiową. Dla tych, którzy często słuchają radia ESKA mamy coś specjalnego - aplikację mobilną ESKA - Radio Internetowe, która stworzona została z myślą o posiadaczach smartfonów oraz tabletów z systemem Android. Dzięki niej nie będziemy potrzebować radia, by móc odsłuchać swoje ulubione audycje i to w najlepszej jakości dźwięku. Wystarczy smartfon oraz aktywne połączenie z siecią Internet. Ponadto prezentowana aplikacja pozwala na odtwarzanie stacji telewizyjnej ESKA TV, gdzie znajdziecie swoje ulubione teledyski. ESKA - Radio Internetowe to nieograniczony dostęp do wszystkich stacji tematycznych wchodzących w skład Radia ESKA.

Znajdziecie wśród nich: ESKA, ESKA TV, ESKA PARTY TV, ESKA GORĄCA 20, ESKA LOVE, ESKA PARTY, ESKA DANCE, ESKA BALLADS, ESKA CLUB oraz ESKA CINEMA. Co więcej, całość umożliwia przeglądania ramówki radiowej (wszystkie stacje tematyczne) i telewizyjnej, czytanie najważniejszych newsów oraz podgląd ulubionych playlist i tekstów piosenek.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.

Podobne Multimedia

 • Backgrounds HD

  Backgrounds HD to nic innego, jak zbiór niezwykle oryginalnych i różnorodnych tapet w jakości HD w jednej aplikacji. Całość przeznaczona jest dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android (smartfony oraz tablety).

 • MX Player

  MX Player to doskonała alternatywa dla innych, popularnych odtwarzaczy multimediów dla systemu Android. Sporo mozliwości i prosty interfejs to jego główne zalety!

 • RealPlayer

  RealPlayer to świetny odtwarzacz multimediów, który słynie ze swojej popularności wśród użytkowników PC. Teraz możesz zupełnie za darmo pobrać jego androidową wersję!

 • WordPress

  Już teraz możesz zarządzać własną stroną lub blogiem stworzonym na podstawie platformy WordPress za pośrednictwem swojego smartfona lub tabletu.

 • PolskaStacja Internet Radio

  PolskaStacja Internet Radio to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych z systemem Android, która daje bezpośredni dostęp do ponad 80 stacji radiowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ESKA - Radio Internetowe - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ