Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

vCommunicator - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Maciej Komur
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 58

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis vCommunicator - Mobile

Często w domu korzystasz z komunikatorów typu Gadu-Gadu czy Tlen? Teraz możesz mieć oba zawsze przy sobie instalujący wyłacznie jedną aplikację! vCommunicator umożliwia korzystanie z GG i Tlenu poprzez urządzenia z systemem Android i to całkowicie za darmo. Aplikacja oferuje miedzy innymi rozmowy, zmiany statusów, dostep do archiwum wiadomości, przesyłanie plików multimedialnych oraz możliwość przesyłania swojej dokładnej lokalizacji jako link z dostepem do mapy.

Podobne Internet

 • Facebook

  Za pośrednictwem tej androidowej aplikacji otrzymasz dostęp do portalu społecznościowego Facebook, bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych wyposażonych w system Android. Autorzy zapewniają, że Opera Mini na platformę Android jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer.

 • GO SMS Pro

  GO SMS Pro to innowacyjna aplikacja mobilna, która umożliwia szeroko pojętą komunikację pomiędzy użytkownikami.

 • Facebook Messenger

  Facebook Messenger to prosta w obsłudze, lekka i przede wszystkim darmowa aplikacja dla systemu Android, która umożliwia czatowanie i wysyłanie SMS'ów do grona znajomych z Facebooka. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • FlashFox - Flash Browser

  FlashFox - Flash Browser to nieco mniej popularna, ale niezwykle funkcjonalna mobilna przeglądarka internetowa stworzona specjalnie z myślą o urządzeniach współpracujących z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: vCommunicator - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ