Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Outlook.com 7.8 - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Microsoft + SEVEN
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 108

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Outlook.com 7.8 - Mobile

outlookcom1Outlook to jeden z najpopularniejszych klientów poczty e-mail. Już teraz możecie skorzystać z oficjalnej aplikacji mobilnej Outlook.com, która stworzona została specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych z systemem Android. Pozwala ona korzystać z Outlooka wszędzie tak, gdzie tylko jesteśmy.

Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie zawsze mają dostęp do komputera, a potrzebują wysłać maila lub skorzystać z książki adresowej. Outlook.com oferuje większość opcji dostępnych w wersji standardowej. Dzięki nowemu designowi i prostemu w obsłudze menu, współpraca z aplikacją jest niezwykle prosta i przyjemna. Ponadto program pozwala na korzystanie z kilku kont e-mail jednocześnie. Nie zabrakło możliwości tworzenia folderów, grup odbiorców oraz automatycznych odpowiedzi. Dostępna jest również pełna synchronizacja z kalendarzem oraz kontaktami.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub wyższej.

Podobne Internet

 • Test Internetu

  Test Internetu to przydatne narzędzie stworzone przez operatora sieci komórkowej Orange specjalnie z myślą o swoich klientach. Pozwala ono na bardzo szybkie sprawdzenie przepustowości łącza internetowego sieci 3G.

 • Mozilla Firefox

  Popularna przeglądarka internetowa Mozilla Firefox dla systemu Android teraz dostepna za darmo w serwisie Pobierz.pl!

 • Poczta INTERIA.PL

  Aplikacja mobilna Poczta INTERIA.PL pomoże Ci sprawnie posługiwać się Twoim kontem e-mail poprzez smartfon lub tablet. Proste menu i pełna funkcjonalność, a to wszystko za darmo na Pobierz.pl!

 • Moja Gazetka

  Moja Gazetka to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, która spodoba się przede wszystkim łowcom promocji. Działa ona na zasadzie agregatora aktualnych gazetek promocyjnych większości znanych w Polsce sieci handlowych.

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych wyposażonych w system Android. Autorzy zapewniają, że Opera Mini na platformę Android jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Outlook.com 7.8 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ