Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Opera Mini 7.5 - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Opera Software ASA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.03.2011
Data modyfikacji: 11.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 5684

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Opera Mini 7.5 - Mobile

Opera Mini to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych wyposażonych w system Android. Autorzy zapewniają, że Opera Mini na platformę Android jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer. Kiedy użytkownik wybiera w przeglądarce dany adres, Opera mini łączy się z serwerem, który dostosowuje strony do wyświetlania na ekranie telefonu. Dodatkowo strony przesyłane z serwera są kompresowane (nawet do 90%), co znacznie ułatwia ich ładowanie na telefonie oraz zmniejsza ilość pobieranych danych. Transmisja jest szyfrowana algorytmem RC4 wyposażonym w klucz 256-bitowy. Dodatkowo istnieje możliwość synchronizacji zakładek między Opera Mini a Operą zainstalowaną w komputerze lub między dwoma Operami używanymi w telefonie.

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.5 lub nowszej.

Podobne Internet

 • Outlook.com

  Outlook.com to oficjalna aplikacja mobilna dla systemu Androida, która jest odpowiednikiem popularnego klienta e-mail. Teraz dzięki Outlook.com możesz zabrać biuro ze sobą!

 • Facebook Messenger

  Facebook Messenger to prosta w obsłudze, lekka i przede wszystkim darmowa aplikacja dla systemu Android, która umożliwia czatowanie i wysyłanie SMS'ów do grona znajomych z Facebooka. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Poczta INTERIA.PL

  Aplikacja mobilna Poczta INTERIA.PL pomoże Ci sprawnie posługiwać się Twoim kontem e-mail poprzez smartfon lub tablet. Proste menu i pełna funkcjonalność, a to wszystko za darmo na Pobierz.pl!

 • Facebook

  Za pośrednictwem tej androidowej aplikacji otrzymasz dostęp do portalu społecznościowego Facebook, bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.

 • Chomikuj.pl - wyszukiwarka

  Jeśli korzystacie z serwisu Chomikuj.pl i posiadacie urządzenie mobilne z systemem Android to z pewnością zainteresuje Was darmowa aplikacja Chomikuj.pl - wyszukiwarka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Opera Mini 7.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ