Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OLX.pl - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Allegroclassifieds
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.10.2014
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 576

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis OLX.pl - Mobile

OLX.pl (dawniej Tablica.pl) to jeden z najpopularniejszych, darmowych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Już teraz dostępny jest także w mobilnej wersji przeznaczonej na urządzenia z systemem Android. Całość została zoptymalizowana pod kątem obsługi poprzez niewielkie ekrany dotykowe. Przeglądanie ogłoszeń jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy, że masz przy sobie smartfon i aktywne połączenie z siecią Internet. Poza przeglądaniem ogłoszeń, użytkownicy aplikacji mogą także sami wystawiać przedmioty na sprzedaż.

Najważniejsze funkcjonalności programu to:

- prosta w obsłudze, intuicyjna wyszukiwarka przedmiotów (podział na kategorie oraz lokalizacje),
- możliwość szybkiego dodawania zdjęć do wystawianych przez nas ogłoszeń bezpośrednio z pamięci naszego smartfonu,
- system notyfikacji Push, który poinformuje nas o odpowiedziach na zamieszczone przez nas ogłoszenia, nawet w przypadku, kiedy aplikacja jest wyłączona.
Warto także dodać, że aplikacja OLX.pl zajmuje niewiele miejsca w pamięci urządzenia, może więc być instalowana nawet na nieco starszych smartfonach i tabletach.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.

Podobne Internet

 • Facebook

  Za pośrednictwem tej androidowej aplikacji otrzymasz dostęp do portalu społecznościowego Facebook, bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.

 • Test Internetu

  Test Internetu to przydatne narzędzie stworzone przez operatora sieci komórkowej Orange specjalnie z myślą o swoich klientach. Pozwala ono na bardzo szybkie sprawdzenie przepustowości łącza internetowego sieci 3G.

 • Speedtest.net

  Jednym z najpopularniejszych, wśród użytkowników komputerów PC narzędzi do sprawdzania prędkości łącza internetowego jest serwis speedtest.net. Już teraz jest on dostępny w postaci aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android.

 • Facebook Messenger

  Facebook Messenger to prosta w obsłudze, lekka i przede wszystkim darmowa aplikacja dla systemu Android, która umożliwia czatowanie i wysyłanie SMS'ów do grona znajomych z Facebooka. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • nk.pl

  nk.pl to darmowa aplikacja mobilna, która daje dostęp do popularnego serwisu społecznościowego Nasza klasa z poziomu smartfonu z Androidem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OLX.pl - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ