Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

nk.pl 2.0 - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Nasza Klasa
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 333

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis nk.pl 2.0 - Mobile

nkpl1Nasza Klasa to bez wątpienie jeden z najpopularniejszych, polskich serwisów społecznościowych. Zrzesza on ludzi, którzy chodzą lub chodzili ze sobą do tych samych klas, grup na studiach, itd. Dzięki niemu możemy odświeżyć stare i zawrzeć zupełnie nowe znajomości.

Ponadto serwis oferuje szereg usług socjalnych. Jeśli chcesz pozostać w kontakcie ze znajomymi nie tylko siedząc przed komputerem to wystarczy, że pobierzesz darmową aplikację dla systemu Android o nazwie nk.pl. Dzięki niej serwis Nasza Klasa zawsze będzie pod ręką, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy mieć przy sobie smartfon lub tablet z Androidem oraz połączenie internetowe. Nk.pl oferuje między innymi dostęp do mikroblogów, wysyłania wiadomości prywatnych, komentowania, galerii zdjęć.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.0 lub nowszej.

Podobne Internet

 • Test Internetu

  Test Internetu to przydatne narzędzie stworzone przez operatora sieci komórkowej Orange specjalnie z myślą o swoich klientach. Pozwala ono na bardzo szybkie sprawdzenie przepustowości łącza internetowego sieci 3G.

 • OLX.pl

  OLX.pl (dawniej Tablica.pl) to jeden z najpopularniejszych, darmowych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Już teraz dostępny jest także w mobilnej wersji przeznaczonej na urządzenia z systemem Android.

 • GO SMS Pro

  GO SMS Pro to innowacyjna aplikacja mobilna, która umożliwia szeroko pojętą komunikację pomiędzy użytkownikami.

 • FlashFox - Flash Browser

  FlashFox - Flash Browser to nieco mniej popularna, ale niezwykle funkcjonalna mobilna przeglądarka internetowa stworzona specjalnie z myślą o urządzeniach współpracujących z systemem Android.

 • Facebook

  Za pośrednictwem tej androidowej aplikacji otrzymasz dostęp do portalu społecznościowego Facebook, bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: nk.pl 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ