Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Licznik Danych 3G/Wi-fi 1.2 - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Mobiem
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 108

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Licznik Danych 3G/Wi-fi 1.2 - Mobile

licznikdanych1Jeśli często korzystamy z internetu w naszym smartfonie lub tablecie to warto skorzystać z darmowej aplikacji Licznik Danych 3G/Wi-fi. W prosty sposób pomoże on nam określić limity pakietów danych, których nie powinniśmy przekraczać chociażby ze względu na taryfę, którą mamy wykupioną u swojego operatora sieci komórkowej.

Program pozwala na dokładne monitorowanie wykorzystanych danych i w odpowiedniej chwili zablokowanie połączenia. Proste w obsłudze menu pozwala nam między innymi na określenie poniższych parametrów:
- dokładny limit transferu danych,
- okres rozliczeniowy naszej taryfy,
- data rozpoczęcia danego okresu,
- częstotliwość z jaką aplikacja będzie sprawdzać wykorzystanie danych.
Kolejną zaletą Licznika Danych 3G/Wi-fi jest to, że zajmuje on bardzo mało miejsca w pamięci telefonu.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Internet

 • Speedtest.net

  Jednym z najpopularniejszych, wśród użytkowników komputerów PC narzędzi do sprawdzania prędkości łącza internetowego jest serwis speedtest.net. Już teraz jest on dostępny w postaci aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android.

 • nk.pl

  nk.pl to darmowa aplikacja mobilna, która daje dostęp do popularnego serwisu społecznościowego Nasza klasa z poziomu smartfonu z Androidem.

 • FlashFox - Flash Browser

  FlashFox - Flash Browser to nieco mniej popularna, ale niezwykle funkcjonalna mobilna przeglądarka internetowa stworzona specjalnie z myślą o urządzeniach współpracujących z systemem Android.

 • Facebook

  Za pośrednictwem tej androidowej aplikacji otrzymasz dostęp do portalu społecznościowego Facebook, bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.

 • Poczta INTERIA.PL

  Aplikacja mobilna Poczta INTERIA.PL pomoże Ci sprawnie posługiwać się Twoim kontem e-mail poprzez smartfon lub tablet. Proste menu i pełna funkcjonalność, a to wszystko za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Licznik Danych 3G/Wi-fi 1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ