Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GO SMS Pro - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: GO Dev Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.10.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 40

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GO SMS Pro - Mobile

GO SMS Pro to innowacyjna aplikacja mobilna, która umożliwia szeroko pojętą komunikację pomiędzy użytkownikami. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tutaj do czynienia z wiadomościami typu SMS. Z tą różnicą, że są one znacznie bardziej rozbudowane w porównaniu do tych tradycyjnych. Poza wpisywaniem standardowego tekstu, możemy używać różnego rodzaju motywów graficznych oraz ponad 800 zabawnych emotikonek.

Ponadto program oferuje funkcję pozwalającą na wysyłanie jednej wiadomości do kilku użytkowników jednocześnie, ustawienie funkcji auto-odpowiedzi, blokowanie przyjmowania wiadomości typu spam, obsługę smartfonów typu dual-sim (dwa osobne konta dla dwóch różnych kart SIM). Maksymalny rozmiar pojedynczej wiadomości multimedialnej (zarówno wysyłanie, jak i odbieranie) to aż 20MB! Co więcej, zarówno wysyłanie, jak i odbieranie wiadomości w aplikacji GO SMS Pro jest całkowicie darmowe! Konieczne jest jednak połączenie z siecią Internet (za pośrednictwem WiFi lub dzięki pakietom danych oferowanych przez operatorów sieci komórkowych).


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Internet

 • Chomikuj.pl - wyszukiwarka

  Jeśli korzystacie z serwisu Chomikuj.pl i posiadacie urządzenie mobilne z systemem Android to z pewnością zainteresuje Was darmowa aplikacja Chomikuj.pl - wyszukiwarka.

 • nk.pl

  nk.pl to darmowa aplikacja mobilna, która daje dostęp do popularnego serwisu społecznościowego Nasza klasa z poziomu smartfonu z Androidem.

 • Mozilla Firefox

  Popularna przeglądarka internetowa Mozilla Firefox dla systemu Android teraz dostepna za darmo w serwisie Pobierz.pl!

 • OLX.pl

  OLX.pl (dawniej Tablica.pl) to jeden z najpopularniejszych, darmowych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Już teraz dostępny jest także w mobilnej wersji przeznaczonej na urządzenia z systemem Android.

 • Facebook

  Za pośrednictwem tej androidowej aplikacji otrzymasz dostęp do portalu społecznościowego Facebook, bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GO SMS Pro - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ