Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Go!Chat for Facebook - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Spartanbits
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 160

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Go!Chat for Facebook - Mobile

gochat1Go!Chat to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli Ci pozostać w kontakcie ze znajomymi z Facebooka bez konieczności uruchamiania portalu. Program cechują między innymi - prostota obsługi, intuicyjne menu, lekkość oraz funkcjonalność. Po zainstalowaniu użytkownik może skorzystać z jednego z aż pięciu różnych motywów graficznych. Ponadto poza możliwością prowadzenia konwersacji, Go!Chat pozwala na dzielenie się zdjęciami, materiałami wideo oraz notatkami głosowymi.

Ponadto aplikacja posiada takie funkcje, jak:
- wyciszenie (umożliwia prowadzenie chatu bez powiadomień dźwiękowych o nadchodzących wiadomościach),
- synchronizacja ze skrzynką wiadomości na Facebooku,
- rozmowy grupowe,
- możliwość zmiany nazwy kontaktów,
- szybkie przechodzenie pomiędzy chatami,
- emotikonki.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji - zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Internet

 • Poczta INTERIA.PL

  Aplikacja mobilna Poczta INTERIA.PL pomoże Ci sprawnie posługiwać się Twoim kontem e-mail poprzez smartfon lub tablet. Proste menu i pełna funkcjonalność, a to wszystko za darmo na Pobierz.pl!

 • Test Internetu

  Test Internetu to przydatne narzędzie stworzone przez operatora sieci komórkowej Orange specjalnie z myślą o swoich klientach. Pozwala ono na bardzo szybkie sprawdzenie przepustowości łącza internetowego sieci 3G.

 • Facebook

  Za pośrednictwem tej androidowej aplikacji otrzymasz dostęp do portalu społecznościowego Facebook, bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.

 • Dolphin Browser

  Dolphin Browser to doskonała alternatywa wśród przeglądarek internetowych dla systemu Android - szybka, lekka i prosta w obsłudze. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Chomikuj.pl - wyszukiwarka

  Jeśli korzystacie z serwisu Chomikuj.pl i posiadacie urządzenie mobilne z systemem Android to z pewnością zainteresuje Was darmowa aplikacja Chomikuj.pl - wyszukiwarka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Go!Chat for Facebook - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ