Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashFox - Flash Browser - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Mobius Networks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 27.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 146

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FlashFox - Flash Browser - Mobile

FlashFox - Flash Browser to nieco mniej popularna, ale niezwykle funkcjonalna mobilna przeglądarka internetowa stworzona specjalnie z myślą o urządzeniach współpracujących z systemem Android. Podstawową zaletą, która zdecydowanie wyróżnia ją spośród popularnych konkurentów, takich jak Google Chrome, czy Mozilla Firefox jest obsługa odtwarzacza Adobe Flash Player. Dzięki tej opcji bez problemu będziemy mieć dostęp do takich serwisów, jak Netflix, Amazon Prime, Kinoman.tv czy innych stron korzystających z technologii Flash. Poza tym FlashFox - Flash Browser może pochwalić się podobną do konkurencji funkcjonalnością. Znajdziemy tutaj między innymi możliwość dodawania stron do ulubionych, kompatybilność z HTML5, dostępem do historii przeglądanych stron, prostym w obsłudze, intuicyjnym menu.

Ponadto prezentowana przeglądarka to:

- szybka praca nawet na starszych smartfonach,
- niski pobór energii,
- wysoki poziom bezpieczeństwa,
- możliwość instalowania dodatkowych pluginów rozszerzających funkcjonalność,
- niewielki rozmiar,
- szerokie możliwości personalizacyjne.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Internet

 • Test Internetu

  Test Internetu to przydatne narzędzie stworzone przez operatora sieci komórkowej Orange specjalnie z myślą o swoich klientach. Pozwala ono na bardzo szybkie sprawdzenie przepustowości łącza internetowego sieci 3G.

 • Dolphin Browser

  Dolphin Browser to doskonała alternatywa wśród przeglądarek internetowych dla systemu Android - szybka, lekka i prosta w obsłudze. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Facebook

  Za pośrednictwem tej androidowej aplikacji otrzymasz dostęp do portalu społecznościowego Facebook, bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.

 • Licznik Danych 3G/Wi-fi

  Licznik Danych 3G/Wi-fi to darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android, która pomoże zmierzyć nam ilość wykorzystanych danych i określić limity ich użycia.

 • OLX.pl

  OLX.pl (dawniej Tablica.pl) to jeden z najpopularniejszych, darmowych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Już teraz dostępny jest także w mobilnej wersji przeznaczonej na urządzenia z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashFox - Flash Browser - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ