Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Facebook Messenger - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Facebook
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2013
System operacyjny: Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 313

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Facebook Messenger - Mobile

fbm1  Często czatujesz ze swoimi znajomymi z Facebook'a? Jeśli więc posiadasz smartfon lub tablet z systemem Android to powinna Cię zainteresować aplikacja Facebook Messenger. Dzięki niej w niezwykle prosty sposób i przede wszystkim bezpłatnie będziesz mógł rozmawiać do woli! Jej przewagą nad tradycyjną aplikacją Facebook jest przede wszystkim szybkość działania. Możesz błyskawicznie skontaktować się z kimkolwiek z listy znajomych bez konieczności uruchamiania popularnego portalu społecznościowego.
Ponadto Facebook Messenger obsługuje także wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych SMS.

Poniżej znajdziecie najważniejsze zalety aplikacji:
- możliwość rozmowy na czacie w czasie korzystania z innych aplikacji zainstalowanych na Twoim smartfonie,
- umieszczenie SMS'ów oraz wiadomości z Facebooka w jednym miejscu, przez co wszystko jest zdecydowanie lepiej widoczne,
- niezwykle prosta i intuicyjna obsługa (odpowiadanie na wiadomość poprzez dotniecie dymka oraz zamykanie poprzez przesunięcie go w dół),
- możliwość korzystania z wiadomości głosowych,
- konwersacje grupowe,
- obsługa znanych z Facebooka emotikonek,
- wyświetlanie powiadomień typu "push",
- szybkie sprawdzanie dostępnych znajomych,
- możliwość błyskawicznego dodawania zdjęć.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie wymienione funkcje Facebook Messengera działają w oparciu o transmisję danych proponowaną przez operatora. Niemniej jednak w czasie, kiedy korzystamy z darmowych sieci WiFi opłaty za transfer danych nie są naliczane.

Podobne Internet

 • Moja Gazetka

  Moja Gazetka to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, która spodoba się przede wszystkim łowcom promocji. Działa ona na zasadzie agregatora aktualnych gazetek promocyjnych większości znanych w Polsce sieci handlowych.

 • FlashFox - Flash Browser

  FlashFox - Flash Browser to nieco mniej popularna, ale niezwykle funkcjonalna mobilna przeglądarka internetowa stworzona specjalnie z myślą o urządzeniach współpracujących z systemem Android.

 • nk.pl

  nk.pl to darmowa aplikacja mobilna, która daje dostęp do popularnego serwisu społecznościowego Nasza klasa z poziomu smartfonu z Androidem.

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych wyposażonych w system Android. Autorzy zapewniają, że Opera Mini na platformę Android jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer.

 • Facebook

  Za pośrednictwem tej androidowej aplikacji otrzymasz dostęp do portalu społecznościowego Facebook, bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Facebook Messenger - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ