Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Facebook - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Facebook
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 653

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Facebook - Mobile

Facebook to obecnie najpopularniejszy na świecie portal społecznościowy. Jeżeli zawsze chcesz być w kontakcie ze swoimi znajomymi i przy okazji posiadasz smartfon z systemem Android to wystarczy, że zainstalujesz dedykowaną aplikację Facebook. Ta pozwoli Ci na bieżąco sprawdzać statusy i powiadomienia, wysyłac wiadomości, udostepniać zdjęcia i korzystać z gier i aplikacji. Rzecz jasna Facebook dla Androida dostepny jest za free.

Podobne Internet

 • FlashFox - Flash Browser

  FlashFox - Flash Browser to nieco mniej popularna, ale niezwykle funkcjonalna mobilna przeglądarka internetowa stworzona specjalnie z myślą o urządzeniach współpracujących z systemem Android.

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych wyposażonych w system Android. Autorzy zapewniają, że Opera Mini na platformę Android jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer.

 • Go!Chat for Facebook

  Go!Chat to doskonała alternatywa dla Facebook Messengera. Ta mobilna aplikacja umożliwi szybki kontakt ze znajomymi z Facebooka. Szybkość działania i możliwość personalizacji to jedne z głównych zalet programu.

 • Outlook.com

  Outlook.com to oficjalna aplikacja mobilna dla systemu Androida, która jest odpowiednikiem popularnego klienta e-mail. Teraz dzięki Outlook.com możesz zabrać biuro ze sobą!

 • Moja Gazetka

  Moja Gazetka to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, która spodoba się przede wszystkim łowcom promocji. Działa ona na zasadzie agregatora aktualnych gazetek promocyjnych większości znanych w Polsce sieci handlowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Facebook - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ