Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dolphin Browser 10 - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Dolphin Browser
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 121

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dolphin Browser 10 - Mobile

dolphin1Telefony dziś nie służą już tylko do dzwonienia oraz wysyłania wiadomość. Bardzo często zastępują inne urządzenia - na przykład komputery. Nowoczesne smartfony z systemem Android doskonale nadają się do surfowania po sieci. Dzięki sporej ilości peryferyjnego oprogramowania nie jesteśmy skazani na korzystanie wyłącznie z tych aplikacji, które zostały zainstalowane przez producenta sprzętu, który posiadamy. Wśród licznych programów, znajdziemy także kilka przeglądarek internetowych. Jedną z nich jest popularny w niektórych kręgach posiadaczy pecetów Dolphin.

Po zainstalowaniu użytkownik ma możliwość między innymi personalizacji ekranu głównego oraz szeregu opcji. Nie zabrakło także możliwości nawigowania poprzez komendy głosowe oraz gestykulację. Całość działa niezwykle płynnie, przez co doskonale sprawdzi się nawet na nieco starszym i słabszym sprzęcie. Z przeglądarki Doplhin zadowoleni będą także nieco mniej zaawansowani użytkownicy. To przede wszystkim ze względu na prostotę obsługi i intuicyjne menu.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.0 lub nowszej.

Podobne Internet

 • Facebook Messenger

  Facebook Messenger to prosta w obsłudze, lekka i przede wszystkim darmowa aplikacja dla systemu Android, która umożliwia czatowanie i wysyłanie SMS'ów do grona znajomych z Facebooka. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Moja Gazetka

  Moja Gazetka to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, która spodoba się przede wszystkim łowcom promocji. Działa ona na zasadzie agregatora aktualnych gazetek promocyjnych większości znanych w Polsce sieci handlowych.

 • GO SMS Pro

  GO SMS Pro to innowacyjna aplikacja mobilna, która umożliwia szeroko pojętą komunikację pomiędzy użytkownikami.

 • Outlook.com

  Outlook.com to oficjalna aplikacja mobilna dla systemu Androida, która jest odpowiednikiem popularnego klienta e-mail. Teraz dzięki Outlook.com możesz zabrać biuro ze sobą!

 • Mozilla Firefox

  Popularna przeglądarka internetowa Mozilla Firefox dla systemu Android teraz dostepna za darmo w serwisie Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dolphin Browser 10 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ