Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chomikuj.pl - wyszukiwarka - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Chomikuj.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.01.2014
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Android 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb, 4.0 ICS, 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 236

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Chomikuj.pl - wyszukiwarka - Mobile

Serwis internetowy Chomikuj.pl jest doskonale znany tym wszystkim, którzy często pobierają lub udostępniają różnego rodzaju pliki w internecie. Dzięki Chomikuj możemy w prosty sposób przeglądać udostepnione przez innych użytkowników zasoby (multimedia, e-booki, dokumenty, zdjęcia, gry, itd) oraz sami udostępniać posiadane na dysku treści. Należy jednak pamiętać, aby upewnić się, że udostępnianie i pobieranie konkretnych materiałów jest zgodne z prawem. Jeśli korzystacie z serwisu Chomikuj.pl i posiadacie urządzenie mobilne z systemem Android to z pewnością zainteresuje Was darmowa aplikacja Chomikuj.pl - wyszukiwarka.

Dzięki niej w prosty i szybki sposób możemy przeglądać zawartość chomików innych użytkowników i wyszukiwać interesujące nas pliki bez konieczności siedzenia przed komputerem. Program pozwala na:

- szybkie wyszukiwanie plików,
- możliwość sprawdzania własnego konta,
- pobieranie wybranych plików,
- uzyskanie dodatkowych 50MB darmowego transferu.
Dodatkowo proste w obsłudze, polskie menu przypadnie do gustu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.

Podobne Internet

 • Facebook

  Za pośrednictwem tej androidowej aplikacji otrzymasz dostęp do portalu społecznościowego Facebook, bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.

 • OLX.pl

  OLX.pl (dawniej Tablica.pl) to jeden z najpopularniejszych, darmowych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Już teraz dostępny jest także w mobilnej wersji przeznaczonej na urządzenia z systemem Android.

 • Test Internetu

  Test Internetu to przydatne narzędzie stworzone przez operatora sieci komórkowej Orange specjalnie z myślą o swoich klientach. Pozwala ono na bardzo szybkie sprawdzenie przepustowości łącza internetowego sieci 3G.

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych wyposażonych w system Android. Autorzy zapewniają, że Opera Mini na platformę Android jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer.

 • Speedtest.net

  Jednym z najpopularniejszych, wśród użytkowników komputerów PC narzędzi do sprawdzania prędkości łącza internetowego jest serwis speedtest.net. Już teraz jest on dostępny w postaci aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Chomikuj.pl - wyszukiwarka - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ