Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Test Internetu - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Orange Polska
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 62

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Test Internetu - Mobile

Test Internetu to przydatne narzędzie stworzone przez operatora sieci komórkowej Orange specjalnie z myślą o swoich klientach. Pozwala ono na bardzo szybkie sprawdzenie przepustowości łącza internetowego sieci 3G. Często bowiem zdarza się, że pomimo pełnego zasięgu (np centrum dużego miasta) po uruchomieniu przesyłu danych i włączeniu przeglądarki internetowej, strony ładują się nadzwyczaj wolno.

Test Internetu szybko przeskanuje sieć 3G i wyświetli wyniki, które przedstawiać będą zarówno prędkość downloadu, uploadu, jak również ping naszego połączenia. Całość została zobrazowana w niezwykle czytelny sposób - za pomocą gwiazdek. Im jest ich więcej (maksymalnie 5), tym nasze połączenie jest lepsze. Warto wspomnieć, że prezentowana aplikacja nie zajmuje wiele miejsca w pamięci urządzenia, a jej menu zostało zaprojektowane tak, aby nie sprawiało problemu w obsłudze nawet najmniej doświadczonym użytkownikom. Kolejną, wartą nadmienienia zaletą programu jest jego niewielki rozmiar - zaledwie 1MB.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Internet

 • Speedtest.net

  Jednym z najpopularniejszych, wśród użytkowników komputerów PC narzędzi do sprawdzania prędkości łącza internetowego jest serwis speedtest.net. Już teraz jest on dostępny w postaci aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android.

 • Facebook

  Za pośrednictwem tej androidowej aplikacji otrzymasz dostęp do portalu społecznościowego Facebook, bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.

 • Facebook Messenger

  Facebook Messenger to prosta w obsłudze, lekka i przede wszystkim darmowa aplikacja dla systemu Android, która umożliwia czatowanie i wysyłanie SMS'ów do grona znajomych z Facebooka. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych wyposażonych w system Android. Autorzy zapewniają, że Opera Mini na platformę Android jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer.

 • Moja Gazetka

  Moja Gazetka to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, która spodoba się przede wszystkim łowcom promocji. Działa ona na zasadzie agregatora aktualnych gazetek promocyjnych większości znanych w Polsce sieci handlowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Test Internetu - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ