Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Speedtest.net - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Ookla
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.01.2014
Rozmiar: 13.0 MB
System operacyjny: Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb, 4.0 ICS, 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 38

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Speedtest.net - Mobile

Wiedza na temat prędkości naszego łącza internetowego często bywa bardzo istotna. Dzięki niej możemy w mgnieniu oka określić przypuszczalny czas pobierania konkretnych plików, buforowania się materiałów audiowizualnych lub sprawdzić, co jest powodem powolnego ładowania się stron www. Jednym z najpopularniejszych, wśród użytkowników komputerów PC narzędzi do sprawdzania prędkości łącza internetowego jest serwis speedtest.net. Już teraz jest on dostępny w postaci aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu pomiar prędkości łącza nie trwa dłużej niż 30 sekund. Po tym czasie otrzymujemy dane dotyczące zarówno prędkości download, upload, jak i ping. Podobnie jak w wersji komputerowej, mobilny speedtest.net pozwala porównać nasze wyniki z użytkownikami z całego świata. Warto dodać, że aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca w pamięci urządzenia.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Internet

 • Chomikuj.pl - wyszukiwarka

  Jeśli korzystacie z serwisu Chomikuj.pl i posiadacie urządzenie mobilne z systemem Android to z pewnością zainteresuje Was darmowa aplikacja Chomikuj.pl - wyszukiwarka.

 • FlashFox - Flash Browser

  FlashFox - Flash Browser to nieco mniej popularna, ale niezwykle funkcjonalna mobilna przeglądarka internetowa stworzona specjalnie z myślą o urządzeniach współpracujących z systemem Android.

 • Dolphin Browser

  Dolphin Browser to doskonała alternatywa wśród przeglądarek internetowych dla systemu Android - szybka, lekka i prosta w obsłudze. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Licznik Danych 3G/Wi-fi

  Licznik Danych 3G/Wi-fi to darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android, która pomoże zmierzyć nam ilość wykorzystanych danych i określić limity ich użycia.

 • Test Internetu

  Test Internetu to przydatne narzędzie stworzone przez operatora sieci komórkowej Orange specjalnie z myślą o swoich klientach. Pozwala ono na bardzo szybkie sprawdzenie przepustowości łącza internetowego sieci 3G.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Speedtest.net - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ