Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Znaczenia Imion - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: ExaMobile S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.05.2014
Rozmiar: 3.2 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 73

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Znaczenia Imion - Mobile

Na pewno zastanawialiście się kiedyś nad znaczeniem własnego imienia. Już teraz, by dowiedzieć się wszystkiego na temat imion nie musimy studiować dziesiątek książek czy spędzać długie godziny nad wyszukiwaniem informacji w internecie. Wystarczy pobrać niewielką, darmową aplikację mobilną o nazwie Znaczenia Imion. Ta stworzona została z myślą o smartfonach oraz tabletach z systemem Android. Pomimo niewielkiego rozmiaru mamy tutaj dostęp do niezwykle rozbudowanej bazy danych z wykazem i szerokim opisem polskich imion męskich oraz żeńskich.

Całość jest niezwykle prosta w obsłudze. To przede wszystkim zasługa intuicyjnego menu w języku polskim. Aplikacja zaoferuje między innymi:

- wykaz wszystkich polskich imion męskich i żeńskich i ich opisami oraz wyjaśnieniem pochodzenia,
- poradnik i podpowiedzi dotyczące wyboru imienia dla dziecka,
- kalendarz z datami imienin.
Ciekawą opcją wydaje się możliwość szybkiego dzielenia się informacjami na temat danego imienia ze swoimi znajomymi poprzez SMS lub e-mail.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Booking.com

  Booking.com to najpopularniejszy na świecie serwis, dzięki któremu w prosty sposób znajdziemy tani hostel lub hotel niemal na całym świecie. Teraz dostępny także jako darmowa mobilna aplikacja dla systemu Android.

 • Gazeta.pl LIVE

  Gazeta.pl LIVE to mobilna aplikacja, która wyświetla na ekranie naszego smartfona na bieżąco wszystkie najważniejsze informacje znajdujące się na łamach serwisu Gazeta.pl.

 • RMF FM

  Aplikacja mobilna RMF FM pozwala posiadaczom smartfonów i tabletów z Androidem słuchać ulubionych audycji, oglądać materiały wideo zamieszczone na RMF24.pl oraz przeglądać materiały, które nie znalazły się na antenie radia.

 • Żabka Codzienne Korzyści

  Jeśli często robicie zakupy w sklepach sieci Żabka to z pewnością zainteresuje Was prezentowana aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Mowa tutaj o apce Żabka Codzienne Korzyści.

 • Infor Organizer

  Infor Organizer to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemem Android. Całość pozwala na mobilny dostęp do platformy INFORFK Platforma Księgowych i Kadrowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Znaczenia Imion - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ