Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pudelek.pl viewer 0.2 - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: AppsFilter
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 68

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pudelek.pl viewer 0.2 - Mobile

pudelek1Pudelek.pl viewer to aplikacja dla wszystkich rządnych najświeższych informacji ze świata show biznesu. Po zainstalowaniu na naszym smartfonie lub tablecie Pudelek.pl viewer da nam dostęp do treści serwisu bez konieczności włączania przeglądarki internetowej i wpisywania adresu. Ponadto proste w obsłudze i intuicyjne menu powinno spodobać się każdemu.

Warto dodać, że aplikacja nie zawiera reklam, które bardzo często pojawiają się w innych, darmowych programach. Jeśli dysponujemy urządzeniem z niewielkim ekranem to Pudelek.pl viewer umożliwi powiększenie zarówno tekstu, jak i zdjęć. Co więcej treści serwisu ładują się znacznie szybciej niż poprzez przeglądarkę internetową.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • iTaxi - Zamów taksówkę

  iTaxi to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, którym zdarza się korzystać z usług firm taksówkarskich.

 • Aplikacja Mobilna meBOK

  ENERGA to jeden z największych dostawców energii elektrycznej w naszym kraju. Specjalnie dla klientów tej firmy powstała wygodna w użyciu, darmowa aplikacja mobilna przeznaczona na urządzenia z systemem Android.

 • m.LOTTO

  m.LOTTO to mobilna aplikacja Totalizatora Sportowego, dzięki której sprawdzisz wyniki ostatnich losowań wszystkich gier LOTTO, przejrzysz archiwum wygranych i dowiesz się o najbliższej kumulacji.

 • SuperExpress

  SuperExpress to jeden z najpoczytniejszych dzienników w naszym kraju. Znajdziemy tam zarówno ciekawostki z życia codziennego przeciętnych ludzi, informacje ze świata polityki, finansów oraz biznesu tak z Polski, jak i z całego świata.

 • Gazetki Sklepowe

  Gazetki Sklepowe, to jak sama nazwa wskazuje, aplikacja mobilna, która oferuje nam przegląd gazetek promocyjnych z większości sieci sklepów w Polsce. Całość przeznaczona jest na urządzenia z systemem operacyjnym Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pudelek.pl viewer 0.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ