Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Przegląd Sportowy News 1.0.3 - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.08.2013
Rozmiar: 4.9 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 80

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Przegląd Sportowy News 1.0.3 - Mobile

psn1Przegląd Sportowy to jeden z najpopularniejszych i najstarszych polskich magazynów sportowych. Już dziś możesz mieć swój egzemplarz zawsze przy sobie. To za sprawą specjalnej aplikacji androidowej "Przegląd Sportowy News". Daje ona możliwość sprawdzania na bieżąco wszystkich najważniejszych informacji ze świata sportu.

Znajdzie tutaj między innymi relacje z najważniejszych imprez, wywiady ze znanymi sportowcami i ludźmi związanymi ze światem sportu, ciekawe artykuły i komentarze, pełną interesujących zdjęć galerię oraz wyniki meczy piłkarskich live! Korzystanie z programu jest darmowe przez pierwszych 30 dni. Później należy wykupić czasową subskrypcję. Ceny wyglądają następująco:
- 1 miesiąc za 3,69 zł

- 3 miesiące za 7,5 zł 

- 6 miesięcy za 11,25 zł 

- 1 rok za 18,76 zł

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 i nowszej.

Podobne Informacje

 • RMF FM

  Aplikacja mobilna RMF FM pozwala posiadaczom smartfonów i tabletów z Androidem słuchać ulubionych audycji, oglądać materiały wideo zamieszczone na RMF24.pl oraz przeglądać materiały, które nie znalazły się na antenie radia.

 • River PL

  River PL to innowacja wśród mobilnych aplikacji informacyjnych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosta obsługa, brak konieczności logowania się oraz mała waga. Jak to działa? River PL pozwala użytkownikowi na szybkie dostosowanie informacji z polskiego internetu według własnych upodobań.

 • Polska Prasa

  Niegdyś głównym źródłem informacji na temat wydarzeń tak w kraju, jak i na świecie była prasa oraz informacyjne programy telewizyjne. Dziś również bardzo często, by dowiedzieć się co dzieje się wokoło sięgamy po papierowy dziennik. Niemniej jednak ta forma staje się coraz mniej wygodna, a korzystanie z internetowych serwisów informacyjnych nie zawsze jest możliwe.

 • Gazeta.pl LIVE

  Gazeta.pl LIVE to mobilna aplikacja, która wyświetla na ekranie naszego smartfona na bieżąco wszystkie najważniejsze informacje znajdujące się na łamach serwisu Gazeta.pl.

 • Gazetki Tesco

  Jeśli często robicie zakupy w sieci sklepów Tesco i zawsze chcielibyście być na bieżąco z aktualnymi promocjami to wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną Gazetki Tesco.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Przegląd Sportowy News 1.0.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ