Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Polskie Tablice Rejestracyjne 1.1 - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Araneo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 167

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Polskie Tablice Rejestracyjne 1.1 - Mobile

polskietablice1Tym razem aplikacja dla ciekawskich. Nie raz z pewnością zastanawialiście się z jakiego miasta pochodzi auto stojące przed Wami w korku, lub to, które właśnie w niekoniecznie przepisowy sposób zajechało Wam drogę. Kluczem do odkodowania miejscowości są tablice rejestracyjne, których początek składa się z dwóch lub trzech liter.

Dzięki aplikacji Polskie Tablice Rejestracyjne od Araneo w łatwy sposób możemy to sprawdzić! Wystarczy, że wpiszemy litery znajdujące się na tablicy rejestracyjnej, a aplikacja błyskawicznie wyświetli nam miasto lub powiat, z którego pochodzą. Całość działa niezwykle szybko, a menu jest proste w obsłudze. Co więcej program rozpoznaje także tablice rejestracyjne należące do różnych instytucji państwowych (na przykład HP dla policji lub HB dla Biura Ochrony Rządu) oraz dla różnego rodzaju placówek dyplomatycznych (konsulaty, ambasady).

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Aplikacja Mobilna meBOK

  ENERGA to jeden z największych dostawców energii elektrycznej w naszym kraju. Specjalnie dla klientów tej firmy powstała wygodna w użyciu, darmowa aplikacja mobilna przeznaczona na urządzenia z systemem Android.

 • Żabka Codzienne Korzyści

  Jeśli często robicie zakupy w sklepach sieci Żabka to z pewnością zainteresuje Was prezentowana aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Mowa tutaj o apce Żabka Codzienne Korzyści.

 • m.LOTTO

  m.LOTTO to mobilna aplikacja Totalizatora Sportowego, dzięki której sprawdzisz wyniki ostatnich losowań wszystkich gier LOTTO, przejrzysz archiwum wygranych i dowiesz się o najbliższej kumulacji.

 • o2 Newsy

  o2.pl to jeden z najpopularniejszych polskich portali internetowych. Na łamach serwisu znajdziemy zawsze aktualne informacje zarówno z kraju, jak i ze świata. Już teraz wszystko to dostępne jest poprzez niezwykle wygodną aplikację mobilną o2 Newsy.

 • River PL

  River PL to innowacja wśród mobilnych aplikacji informacyjnych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosta obsługa, brak konieczności logowania się oraz mała waga. Jak to działa? River PL pozwala użytkownikowi na szybkie dostosowanie informacji z polskiego internetu według własnych upodobań.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Polskie Tablice Rejestracyjne 1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ