Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Polska Prasa - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Mobifly
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.05.2014
Rozmiar: 0.7 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 41

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Polska Prasa - Mobile

Niegdyś głównym źródłem informacji na temat wydarzeń tak w kraju, jak i na świecie była prasa oraz informacyjne programy telewizyjne. Dziś również bardzo często, by dowiedzieć się co dzieje się wokoło sięgamy po papierowy dziennik. Niemniej jednak ta forma staje się coraz mniej wygodna, a korzystanie z internetowych serwisów informacyjnych nie zawsze jest możliwe. Dlatego powstała mobilna aplikacja Polska Prasa, która kumuluje najważniejsze informacje z różnych gazet w jednym miejscy dając do nich wygodny dostęp wszędzie tam, gdzie tylko jesteśmy.

Całość zaoferuje zbiór informacji z takich serwisów prasowo-informacyjnych, jak: gazeta.pl, gazetapolska, bankier, money.pl, rp.pl, infor.pl, polskatimes.pl, Rzeczpospolita, Dziennik Polski oraz wielu innych. Aplikacja pomoże w uzyskaniu zarówno informacji politycznych, jak również społecznych, finansowych, ekonomicznych czy takich, które związane są z różnego rodzaju ciekawostkami. Polska Prasa to także niezwykle proste w obsłudze menu, które doskonale sprawdzi się zarówno na niewielkich ekranach dotykowych, w które wyposażone są smartfony, jak również na nieco większych tabletach.Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Twoja Biedronka

  Twoja Biedronka to kolejna już aplikacja mobilna przeznaczona dla posiadaczy urządzeń z systemem Android, która pomoże w robieniu codziennych zakupów.

 • Nasze Miasto

  Twoje miasto tętni życiem? Niestety nie zawsze mamy okazję dowiedzieć się o wszystkich ważnych wydarzeniach organizowanych w naszej okolicy. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat tego, co właśnie dzieje się w Twoim mieście, wystarczy, że pobierzesz bezpłatną aplikację Nasze Miasto.

 • RMF FM

  Aplikacja mobilna RMF FM pozwala posiadaczom smartfonów i tabletów z Androidem słuchać ulubionych audycji, oglądać materiały wideo zamieszczone na RMF24.pl oraz przeglądać materiały, które nie znalazły się na antenie radia.

 • Gazeta.pl LIVE

  Gazeta.pl LIVE to mobilna aplikacja, która wyświetla na ekranie naszego smartfona na bieżąco wszystkie najważniejsze informacje znajdujące się na łamach serwisu Gazeta.pl.

 • Meteo.pl alternative

  Na rynku aż roi się od darmowych aplikacji, które prezentują nam prognozę pogody na nadchodzące dni. Są wśród nich mniej i bardziej dokładne. Znajdziemy też takie, które pochwalą się banalnym i czytelnym interfejsem graficznym oraz te nieco bardziej rozbudowane przeznaczone dla wnikliwszych użytkowników. Meteo.pl alternative zdecydowanie należy do tej ostatniej grupy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Polska Prasa - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ