Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

m.LOTTO 1.1 - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Totalizator Sportowy
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 106

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis m.LOTTO 1.1 - Mobile

lotto1Czekasz na wielką wygraną w LOTTO? Niestety nie zawsze jest możliwość sprawdzenia wyników losowania od razu. Czasem po prostu brakuje nam dostępu do komputera lub TV. Tutaj z pomocą przychodzi mobilna aplikacja m.LOTTO.

Dzięki niej każdy użytkownik telefonu z systemem Android może sprawdzić aktualne wyniki dla takich losowań, jak: Lotto, Kaskada, Multi Multi, Joker i Mini Lotto. Poza aktualnymi wynikami losowań m.LOTTO oferuje także pełne archiwum, jak również wgląd do informacji na temat aktualnych wysokości wygranych. Co więcej, aplikacja podpowie Ci ile dokładnie i gdzie można wygrać podczas najbliższej kumulacji. Wystarczy tylko uruchomić program i włączyć moduł GPS.

Najnowsza wersja m.LOTTO to między innymi:
- mniejszy aż o 80% rozmiar aplikacji,
- szybsze uruchamianie,
- możliwość scrollowania ekranów,
- dodatkowy tryb widoku poziomego,
- nowe menu ekranowe,
- wsparcie dla starszych wersji Androida 1.6 oraz 2.1,

Jeśli grasz w LOTTO to ta aplikacja będzie dla Ciebie niezwykle przydatnym narzędziem.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 i wyższej.

Podobne Informacje

 • Twoja Biedronka

  Twoja Biedronka to kolejna już aplikacja mobilna przeznaczona dla posiadaczy urządzeń z systemem Android, która pomoże w robieniu codziennych zakupów.

 • RMF FM

  Aplikacja mobilna RMF FM pozwala posiadaczom smartfonów i tabletów z Androidem słuchać ulubionych audycji, oglądać materiały wideo zamieszczone na RMF24.pl oraz przeglądać materiały, które nie znalazły się na antenie radia.

 • Telepizza

  Telepizza to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci pizzerii na całym świecie. Jeśli nie zawsze masz czas na przygotowanie jedzenia w domu i po prostu chciałbyś zamówić doskonałą pizze, wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną Telepizza.

 • Nasze Miasto

  Twoje miasto tętni życiem? Niestety nie zawsze mamy okazję dowiedzieć się o wszystkich ważnych wydarzeniach organizowanych w naszej okolicy. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat tego, co właśnie dzieje się w Twoim mieście, wystarczy, że pobierzesz bezpłatną aplikację Nasze Miasto.

 • Infor Organizer

  Infor Organizer to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemem Android. Całość pozwala na mobilny dostęp do platformy INFORFK Platforma Księgowych i Kadrowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: m.LOTTO 1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ