Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kozaczek.pl - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Marquard Media Polska
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.07.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 36

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kozaczek.pl - Mobile

Jeżeli lubisz plotki i ploteczki przede wszystkim dotyczące zarówno polskich gwiazd, jak również zagranicznych celebrytów to aplikacja mobilna Kozaczek.pl jest pozycją obowiązkową. Dostępna zupełnie za darmo dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android pozwala na wygodne przeglądanie materiałów dostępnych w portalu Kozaczek.pl za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Już teraz masz dostęp do najciekawszych plotek i informacji wszędzie tam, gdzie tylko się znajdujesz.

Na łamach Kozaczek.pl przeczytać o zaręczynach, zerwaniach, wpadkach i wypadkach, nowych pasjach najbardziej rozpoznawalnych twarzy świata showbiznesu. Całość oferuje możliwość przeglądania zarówno artykułów, jak również materiałów wideo. Wszystko to dostępne z poziomu intuicyjnego menu, które zoptymalizowane zostało pod kątem niewielkich ekranów dotykowych. Warto jednak dodać, że do poprawnego działania aplikacja Kozaczek.pl wymaga stałego połączenia z siecią internet (za pośrednictwem WiFi lub pakietu danych oferowanych przez operatorów sieci komórkowych).

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Informacje

 • Żabka Codzienne Korzyści

  Jeśli często robicie zakupy w sklepach sieci Żabka to z pewnością zainteresuje Was prezentowana aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Mowa tutaj o apce Żabka Codzienne Korzyści.

 • RMF FM

  Aplikacja mobilna RMF FM pozwala posiadaczom smartfonów i tabletów z Androidem słuchać ulubionych audycji, oglądać materiały wideo zamieszczone na RMF24.pl oraz przeglądać materiały, które nie znalazły się na antenie radia.

 • Twoja Biedronka

  Twoja Biedronka to kolejna już aplikacja mobilna przeznaczona dla posiadaczy urządzeń z systemem Android, która pomoże w robieniu codziennych zakupów.

 • Fakty TVN

  Jeśli zawsze chciałbyś być na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi informacjami zarówno z kraju, jak i ze świata to aplikacja mobilna Fakty TVN jest właśnie dla Ciebie.

 • Gazeta.pl LIVE

  Gazeta.pl LIVE to mobilna aplikacja, która wyświetla na ekranie naszego smartfona na bieżąco wszystkie najważniejsze informacje znajdujące się na łamach serwisu Gazeta.pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kozaczek.pl - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ