Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody Pocztowe PL 1.0 - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Android Polska
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 93

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kody Pocztowe PL 1.0 - Mobile

kodypocztowe1Czasami zdarza się, że chcemy wysłać do kogoś list lub paczkę i nie znamy kodu pocztowego miejscowości. Teraz z aplikacją mobilną Kody Pocztowe PL mamy problem z głowy! Już nie musimy korzystać z komputera lub pytań pani pracującej na poczcie. Wystarczy pobrać proponowaną aplikację.

Dzięki niej w szybki i bezproblemowy sposób odnajdziemy kody pocztowe dla interesujących nas miejscowości lub ulic w dużych miastach. Dzięki intuicyjnemu menu i prostej w obsłudze wyszukiwarce możemy sprawdzić dowolny kod pocztowy w zaledwie kilka sekund. Warto dodać, że nazwy miejscowości lub ulic należy wpisywać z pominięciem polskich znaków. Aplikacja ponadto posiada wbudowaną opcję pokazywania danego kodu pocztowego na mapie.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.5 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Alma24.pl

  Alma24.pl to internetowy oddział jednej z najpopularniejszych w Polsce sieci delikatesów - Alma. Już teraz możemy mieć do niego dostęp także poprzez niezwykle wygodną w użytkowaniu aplikację mobilną przeznaczoną na urządzenia z systemem operacyjnym Android.

 • Twoja Biedronka

  Twoja Biedronka to kolejna już aplikacja mobilna przeznaczona dla posiadaczy urządzeń z systemem Android, która pomoże w robieniu codziennych zakupów.

 • Pudelek.pl viewer

  Pudelek.pl viewer to aplikacja, która umożliwia przeglądanie materiałów oferowanych przez serwis plotkarski Pudelek.pl. Jej zalety to szybkość działania i prostota obsługi.

 • Ekstraklasa.net LIVE!

  Ekstraklasa.net LIVE! to aplikacja każdego prawdziwego kibica! Dzięki niej będziemy zawsze na bieżąco jeśli chodzi o informacje o naszych ulubionych drużynach, aktualnych rozgrywkach i wynikach. Ponadto program oferuje szczegółowe relacje na żywo!

 • LinkedIn

  Już teraz LinkedIn dostępny jest także jako niezwykle wygodna w użyciu aplikacja mobilna przeznaczona na urządzenia z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kody Pocztowe PL 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ