Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iTaxi - Zamów taksówkę - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: iTaxi.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.05.2014
Rozmiar: 6.5 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 31

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iTaxi - Zamów taksówkę - Mobile

iTaxi to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, którym zdarza się korzystać z usług firm taksówkarskich. Zdarza się, że chcemy zamówić auto, ale okazuje się, że nie mamy numeru do żadnej z firm taxi. To już nie problem - wystarczy pobrać i zainstalować darmową aplikację iTaxi. Całość w łatwy i szybki sposób pozwoli nam zamówić taksówkę pod wskazany adres. Kolejnym z plusów programu jest to, że działa on niezależnie od obciążenia dyspozytorni danej firmy.

iTaxi świetnie sprawdza się również tam, gdzie po prostu nie mamy możliwości wykonania połączenia i zamówienia auta przez telefon (konferencja, spotkanie biznesowe, głośna impreza). Wystarczy dosłownie kilka kliknięć i po chwili na ekranie telefonu pojawia się zegar odliczający czas do przyjazdu samochodu pod wskazany adres. Poniżej pozostałe funkcjonalności aplikacji:

- podgląd w czasie rzeczywistym lokalizacji, w której znajduje się zamówiony przez nas samochód,
- baza danych ponad 700 aut (cały czas rośnie),
- system wiadomości, które informują nas o przyjeździe zamówionego auta.
Obsługiwane miasta to obecnie Warszawa oraz Kraków. Autorzy programu obiecują jednak, że już niebawem aplikacja rozszerzy swoje działanie o kolejne duże aglomeracje.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Lidl

  Aplikacja mobilna Lidl przeznaczona jest dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Z pewnością przyda się każdemu, kto od czasu do czasu robi zakupy w sieci tych sklepów.

 • Przegląd Sportowy News

  Aplikacja Przegląd Sportowy News dla urządzeń z systemem Android to najświeższe informacje ze świata sportu, wywiady, wyniki meczy oraz ciekawe artykuły i galerie.

 • Pogoda TVN Meto

  Pogoda TVN Meteo to jedna z najpopularniejszych aplikacji pogodowych na naszym rynku. Opracowana została przy współpracy z meteorologami kanału TVN Meteo i jest całkowicie darmowa. Teraz także na Pobierz.pl!

 • o2 Newsy

  o2.pl to jeden z najpopularniejszych polskich portali internetowych. Na łamach serwisu znajdziemy zawsze aktualne informacje zarówno z kraju, jak i ze świata. Już teraz wszystko to dostępne jest poprzez niezwykle wygodną aplikację mobilną o2 Newsy.

 • Meteo.pl alternative

  Na rynku aż roi się od darmowych aplikacji, które prezentują nam prognozę pogody na nadchodzące dni. Są wśród nich mniej i bardziej dokładne. Znajdziemy też takie, które pochwalą się banalnym i czytelnym interfejsem graficznym oraz te nieco bardziej rozbudowane przeznaczone dla wnikliwszych użytkowników. Meteo.pl alternative zdecydowanie należy do tej ostatniej grupy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iTaxi - Zamów taksówkę - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ