Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gazeta.pl LIVE 1.4 - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: AGORA SA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.07.2013
Data modyfikacji: 09.10.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 84

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gazeta.pl LIVE 1.4 - Mobile

gazetapl1Gazeta.pl to popularny, polski internetowy serwis informacyjny. Codziennie serwuje najświeższe informacje zarówno z kraju, jak i ze świata. Nie zabraknie także informacji lokalnych z aż 20 miast (Warszawa, Szczecin, Trójmiasto, Olsztyn, Białystok. Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Płock, Wrocław, Opole, Łódź, Radom, Kielce, Lublin, Katowice, Częstochowa, Kraków, Rzeszów).

Ponadto Gazeta.pl to także sport, styl życia, rozrywka, najnowsze technologie oraz wiadomości biznesowe. Jeśli chcesz być na bieżąco, nie musisz już śledzić informacji siedząc w domu przed komputerem. Wystarczy pobrać aplikację mobilną Gazeta.pl LIVE stworzoną specjalnie o użytkownikach smartfonów oraz tabletów z systemem Android. Aplikacja została zaprojektowana tak, by była czytelna i prosta w obsłudze. Oferuje pełną funkcjonalność serwisu. Teraz już żadna informacja Cie nie ominie!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Lidl

  Aplikacja mobilna Lidl przeznaczona jest dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Z pewnością przyda się każdemu, kto od czasu do czasu robi zakupy w sieci tych sklepów.

 • Infor Organizer

  Infor Organizer to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemem Android. Całość pozwala na mobilny dostęp do platformy INFORFK Platforma Księgowych i Kadrowych.

 • Program TV Telemagazyn

  Jeśli akurat nie masz dostępu do papierowej wersji programu TV i nie chce Ci się skakać po kanałach w poszukiwaniu czegoś ciekawego to mamy dla Ciebie świetną propozycję! Aplikacja mobilna Program TV Telemagazyn stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android.

 • Fakty TVN

  Jeśli zawsze chciałbyś być na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi informacjami zarówno z kraju, jak i ze świata to aplikacja mobilna Fakty TVN jest właśnie dla Ciebie.

 • Kody Pocztowe PL

  Kody Pocztowe PL to prosta w obsłudze aplikacja dla systemu Android, która pomoże nam w znalezieniu kodu pocztowego dla danej miejscowości bądź ulicy w większym mieście. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gazeta.pl LIVE 1.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ