Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

dotrzechdych.pl - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: codingfingers.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.03.2015
Data modyfikacji: 24.03.2015
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 34

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dotrzechdych.pl - Mobile

Dotrzechdych.pl to innowacyjna aplikacja mobilna przeznaczona na urządzenia z systemem Android. Pomoże nam w wyborze dobrego wina na każdą okazje bez konieczności wydawania fortuny. Jak to działa? Wystarczy, że będąc w sklepie, uruchomimy aplikację i podamy naszą lokalizację. Na ekranie smartfona zostanie wyświetlona lista najlepszych win danego rodzaju, których cena nie przekracza 30zł i które oferowane są w sklepie, w którym aktualnie się znajdujemy.

Co więcej, możemy dodatkowo sprecyzować nasze oczekiwania podając kolor wina, kraj oraz wybraną kwasowość (słodkie, półsłodkie, półwytrawne lub wytrawne). Po chwili dostaniemy spis wyselekcjonowanych przez serwis dotrzechdych.pl win wraz z ich opisami oraz recenzjami. Dzięki prezentowanej aplikacji już zawsze będziemy wiedzieć jaki wino wybrać na daną okazję. Całość może się dodatkowo pochwalić niezwykle prostym w obsłudze menu w języku polskim, które dodatkowo ułatwi obsługę aplikacji. Do poprawnego działania aplikacji wymagane jest stałe połączenie z siecią internet.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • River PL

  River PL to innowacja wśród mobilnych aplikacji informacyjnych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosta obsługa, brak konieczności logowania się oraz mała waga. Jak to działa? River PL pozwala użytkownikowi na szybkie dostosowanie informacji z polskiego internetu według własnych upodobań.

 • o2 Newsy

  o2.pl to jeden z najpopularniejszych polskich portali internetowych. Na łamach serwisu znajdziemy zawsze aktualne informacje zarówno z kraju, jak i ze świata. Już teraz wszystko to dostępne jest poprzez niezwykle wygodną aplikację mobilną o2 Newsy.

 • Gazetki Sklepowe

  Gazetki Sklepowe, to jak sama nazwa wskazuje, aplikacja mobilna, która oferuje nam przegląd gazetek promocyjnych z większości sieci sklepów w Polsce. Całość przeznaczona jest na urządzenia z systemem operacyjnym Android.

 • Pudelek.pl viewer

  Pudelek.pl viewer to aplikacja, która umożliwia przeglądanie materiałów oferowanych przez serwis plotkarski Pudelek.pl. Jej zalety to szybkość działania i prostota obsługi.

 • Żabka Codzienne Korzyści

  Jeśli często robicie zakupy w sklepach sieci Żabka to z pewnością zainteresuje Was prezentowana aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Mowa tutaj o apce Żabka Codzienne Korzyści.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: dotrzechdych.pl - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ