Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Booking.com 4.2 - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Booking.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.07.2013
Data modyfikacji: 09.10.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 70

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Booking.com 4.2 - Mobile

bookingcom1Booking.com to jeden z najpopularniejszych serwisów internetowych udostępniających bazę danych hosteli oraz hoteli na całym świecie. Dzięki niemu możemy zarezerwować pokój lub apartament w niezwykle korzystnej cenie, przeczytać komentarze na temat danej placówki i sami ocenić nasz pobyt w wybranym wcześniej miejscu.

Już teraz Booking.com dostępny jest także na urządzenia mobilne z systemem Android. Specjalna aplikacja umożliwia szybkie przeglądanie ponad 330 000 ofert hotelowych i hostelowych z aż 184 krajów na całym świecie. Dokładne opisy, dane kontaktowe, możliwość bezpośredniej rezerwacji oraz opłacenia pokoju z góry - to tylko niektóre funkcjonalności aplikacji Booking.com. Zarezerwuj nocleg bez konieczności siedzenia przed komputerem!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Gazeta.pl LIVE

  Gazeta.pl LIVE to mobilna aplikacja, która wyświetla na ekranie naszego smartfona na bieżąco wszystkie najważniejsze informacje znajdujące się na łamach serwisu Gazeta.pl.

 • Twoja Biedronka

  Twoja Biedronka to kolejna już aplikacja mobilna przeznaczona dla posiadaczy urządzeń z systemem Android, która pomoże w robieniu codziennych zakupów.

 • o2 Newsy

  o2.pl to jeden z najpopularniejszych polskich portali internetowych. Na łamach serwisu znajdziemy zawsze aktualne informacje zarówno z kraju, jak i ze świata. Już teraz wszystko to dostępne jest poprzez niezwykle wygodną aplikację mobilną o2 Newsy.

 • Telepizza

  Telepizza to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci pizzerii na całym świecie. Jeśli nie zawsze masz czas na przygotowanie jedzenia w domu i po prostu chciałbyś zamówić doskonałą pizze, wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną Telepizza.

 • Kody Pocztowe PL

  Kody Pocztowe PL to prosta w obsłudze aplikacja dla systemu Android, która pomoże nam w znalezieniu kodu pocztowego dla danej miejscowości bądź ulicy w większym mieście. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Booking.com 4.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ