Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aplikacja Mobilna meBOK - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: ENERGA Obsługa i Sprzedaż Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.05.2014
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 77

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Aplikacja Mobilna meBOK - Mobile

ENERGA to jeden z największych dostawców energii elektrycznej w naszym kraju. Specjalnie dla klientów tej firmy powstała wygodna w użyciu, darmowa aplikacja mobilna przeznaczona na urządzenia z systemem Android. Aplikacja Mobilna meBOK, bo tak brzmi jej pełna nazwa umożliwi użytkownikom dostęp do wirtualnego oddziału Biura Obsługi Klienta.

Dzięki niej możemy załatwić wiele spraw nie wychodząc z domu. Podstawowe funkcjonalności programu to:

- możliwość sprawdzania aktualnego salda na rachunku,
- możliwość sprawdzania danych naszych umów,
- sprawdzanie terminów płatności,
- wgląd w informacje dotyczące wystawionych faktur,
- dostęp do dokładnych statystyk mówiących o zużywanej przez nas energii na przestrzeni zadanego czasu,
- możliwość samodzielnego rozliczenia wykorzystanej energii elektrycznej.
Aby móc w pełni korzystać z wymienionych funkcjonalności należy wcześniej podać swój identyfikator oraz hasło. Te dane są identyczne z tymi, dzięki którym logujemy się do BOK poprzez serwis internetowy www.ebok.energa.pl.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Znaczenia Imion

  Na pewno zastanawialiście się kiedyś nad znaczeniem własnego imienia. Już teraz, by dowiedzieć się wszystkiego na temat imion nie musimy studiować dziesiątek książek czy spędzać długie godziny nad wyszukiwaniem informacji w internecie. Wystarczy pobrać niewielką, darmową aplikację mobilną o nazwie Znaczenia Imion.

 • Program TV Telemagazyn

  Jeśli akurat nie masz dostępu do papierowej wersji programu TV i nie chce Ci się skakać po kanałach w poszukiwaniu czegoś ciekawego to mamy dla Ciebie świetną propozycję! Aplikacja mobilna Program TV Telemagazyn stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android.

 • Lidl

  Aplikacja mobilna Lidl przeznaczona jest dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Z pewnością przyda się każdemu, kto od czasu do czasu robi zakupy w sieci tych sklepów.

 • Polska Prasa

  Niegdyś głównym źródłem informacji na temat wydarzeń tak w kraju, jak i na świecie była prasa oraz informacyjne programy telewizyjne. Dziś również bardzo często, by dowiedzieć się co dzieje się wokoło sięgamy po papierowy dziennik. Niemniej jednak ta forma staje się coraz mniej wygodna, a korzystanie z internetowych serwisów informacyjnych nie zawsze jest możliwe.

 • Meteo.pl alternative

  Na rynku aż roi się od darmowych aplikacji, które prezentują nam prognozę pogody na nadchodzące dni. Są wśród nich mniej i bardziej dokładne. Znajdziemy też takie, które pochwalą się banalnym i czytelnym interfejsem graficznym oraz te nieco bardziej rozbudowane przeznaczone dla wnikliwszych użytkowników. Meteo.pl alternative zdecydowanie należy do tej ostatniej grupy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Aplikacja Mobilna meBOK - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ