Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Żabka Codzienne Korzyści - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Żabka Polska
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.03.2015
Data modyfikacji: 24.03.2015
Rozmiar: 6.2 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 61

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Żabka Codzienne Korzyści - Mobile

Jeśli często robicie zakupy w sklepach sieci Żabka to z pewnością zainteresuje Was prezentowana aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Mowa tutaj o apce Żabka Codzienne Korzyści. Dzięki niej codzienne zakupy staną się naprawdę atrakcyjne. Co zyskujemy? Przede wszystkim dostęp do indywidualnych promocji oraz kuponów rabatowych. Codziennie każdy klient może skorzystać z jednego z trzech wybranych kuponów, które ważne są przez kolejne 24 godziny. Dzięki temu zyskujemy nawet do 5% oszczędności przy każdych zakupach lub otrzymujemy wybrane produkty zupełnie gratis!

Do największych zalet prezentowanej aplikacji możemy zaliczyć między innymi:

- możliwość pobierania indywidualnych kuponów rabatowych,
- dostęp do listy nagród, które dostępne są w programie lojalnościowym sieci sklepów Żabka,
- możliwość przeglądania aktualnych gazetek promocyjnych,
- funkcja odpowiedzialna za zlokalizowanie najbliższego sklepu Żabka,
- możliwość zgłaszania lokalizacji, w których w pobliżu brakuje sklepów Żabka,
- funkcja odpowiedzialna za powiadomienia dotyczące wybranych promocji.
Całość jest dodatkowo niezwykle prosta w obsłudze i nie powinna sprawić problemu nawet najmniej doświadczonym użytkownikom.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Znaczenia Imion

  Na pewno zastanawialiście się kiedyś nad znaczeniem własnego imienia. Już teraz, by dowiedzieć się wszystkiego na temat imion nie musimy studiować dziesiątek książek czy spędzać długie godziny nad wyszukiwaniem informacji w internecie. Wystarczy pobrać niewielką, darmową aplikację mobilną o nazwie Znaczenia Imion.

 • Wyszukiwarka pracy Monster

  Wyszukiwarka pracy Monster pozwala na wertowanie setek ogłoszeń o pracę z poziomu naszego smartfona lub tabletu, bez konieczności siedzenia w domu.

 • Alma24.pl

  Alma24.pl to internetowy oddział jednej z najpopularniejszych w Polsce sieci delikatesów - Alma. Już teraz możemy mieć do niego dostęp także poprzez niezwykle wygodną w użytkowaniu aplikację mobilną przeznaczoną na urządzenia z systemem operacyjnym Android.

 • FIFA

  Z oficjalną, mobilną aplikacją piłkarską FIFA już nigdy nie przegapisz najważniejszych momentów oraz ulubionych rozgrywek. Darmowy program oferuje między innymi dostęp do setek zawodów, tysięcy goli oraz ponad miliona minut rozgrywek piłkarskich każdego tygodnia.

 • LinkedIn

  Już teraz LinkedIn dostępny jest także jako niezwykle wygodna w użyciu aplikacja mobilna przeznaczona na urządzenia z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Żabka Codzienne Korzyści - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ