Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wyszukiwarka pracy Monster - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Monster Worldwide
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2015
Data modyfikacji: 24.03.2015
Rozmiar: 6.2 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 24

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wyszukiwarka pracy Monster - Mobile

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania nowej pracy, a nie chcesz spędzać dziesiątek godzin przed komputerem to z pewnością zainteresuje Cię aplikacja mobilna przeznaczona na urządzenia z systemem Android. Wyszukiwarka pracy Monster, bo o niej mowa, pozwala na wertowanie setek ogłoszeń z poziomu naszego smartfona lub tabletu, bez konieczności siedzenia w domu. Wystarczy mieć stałe połączenie z siecią Internet (WiFi lub pakiety danych oferowane przez operatora sieci komórkowej).

Do najważniejszych funkcjonalności aplikacji zaliczyć możemy:

- wyszukiwarkę pozwalającą na przeglądanie interesujących nas ofert pracy,
- mobilny dostęp do konta w serwisie Monster (nasze CV, listy motywacyjne oraz historia aplikacji),
- możliwość uploadowania CV bezpośrednio z konta Dropbox lub Google Drive,
- system powiadomień o nowych ofertach pracy z wybranej przez nas branży.
Całość jest dodatkowo niezwykle prosta w obsłudze. To za sprawą odpowiednio przygotowanego menu, które przystosowane zostało do obsługi za pośrednictwem niewielkich ekranów dotykowych.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0.3 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • iTaxi - Zamów taksówkę

  iTaxi to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, którym zdarza się korzystać z usług firm taksówkarskich.

 • Przegląd Sportowy News

  Aplikacja Przegląd Sportowy News dla urządzeń z systemem Android to najświeższe informacje ze świata sportu, wywiady, wyniki meczy oraz ciekawe artykuły i galerie.

 • Booking.com

  Booking.com to najpopularniejszy na świecie serwis, dzięki któremu w prosty sposób znajdziemy tani hostel lub hotel niemal na całym świecie. Teraz dostępny także jako darmowa mobilna aplikacja dla systemu Android.

 • Gazetki Sklepowe

  Gazetki Sklepowe, to jak sama nazwa wskazuje, aplikacja mobilna, która oferuje nam przegląd gazetek promocyjnych z większości sieci sklepów w Polsce. Całość przeznaczona jest na urządzenia z systemem operacyjnym Android.

 • Infor Organizer

  Infor Organizer to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemem Android. Całość pozwala na mobilny dostęp do platformy INFORFK Platforma Księgowych i Kadrowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wyszukiwarka pracy Monster - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ