Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Twoja Biedronka - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Hypermedia Isobar
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.03.2015
Data modyfikacji: 24.03.2015
Rozmiar: 5.7 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 71

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Twoja Biedronka - Mobile

Twoja Biedronka to kolejna już aplikacja mobilna przeznaczona dla posiadaczy urządzeń z systemem Android, która pomoże w robieniu codziennych zakupów. Jak sama nazwa wskazuje, całość dotyczy sieci dyskontów Biedronka. Proste w obsłudze i przede wszystkim intuicyjne menu w języku polskim z łatwością pozwoli nawigować w gąszczu dostępnych opcji. Głównym zadaniem prezentowanej aplikacji jest przekazywanie potencjalnym klientom najświeższych informacji na temat sieci sklepów, dostępnych promocji oraz asortymentu.

Do podstawowych funkcji Twoja Biedronka zaliczyć możemy między innymi:

- możliwość przeglądania aktualnej oferty sieci sklepów Biedronka,
- wyszukiwanie szczegółowych informacji na temat wybranych produktów,
- wyszukiwanie najbliższych sklepów sieci Biedronka,
- dział z inspiracjami kulinarnymi oraz dziesiątkami ciekawych przepisów z wykorzystaniem produktów oferowanych przez sklepy Biedronka,
- możliwość synchronizowania oferty z profilem na stronie www.biedronka.pl,
- łatwe udostępnianie informacji na temat interesujących produktów z oferty sklepu.
Warto zaznaczyć, że do działania niektórych funkcji wymagane jest stałe połączenie z siecią internet (za pomocą WiFi lub pakietów danych oferowanych przez operatorów sieci komórkowych).

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Polskie Tablice Rejestracyjne

  Dzięki androidowej aplikacji Polskie Tablice Rejestracyjne możesz sprawdzić skąd pochodzi auto, które właśnie stoi przed Tobą w korku lub w niekoniecznie przepisowy sposób zajechało Ci drogę!

 • SuperExpress

  SuperExpress to jeden z najpoczytniejszych dzienników w naszym kraju. Znajdziemy tam zarówno ciekawostki z życia codziennego przeciętnych ludzi, informacje ze świata polityki, finansów oraz biznesu tak z Polski, jak i z całego świata.

 • KFC Polska

  KFC Polska to aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o wszystkich fanach smażonych kurczaków z Kentucky posiadających urządzenia z systemem Android.

 • Alma24.pl

  Alma24.pl to internetowy oddział jednej z najpopularniejszych w Polsce sieci delikatesów - Alma. Już teraz możemy mieć do niego dostęp także poprzez niezwykle wygodną w użytkowaniu aplikację mobilną przeznaczoną na urządzenia z systemem operacyjnym Android.

 • Żabka Codzienne Korzyści

  Jeśli często robicie zakupy w sklepach sieci Żabka to z pewnością zainteresuje Was prezentowana aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Mowa tutaj o apce Żabka Codzienne Korzyści.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Twoja Biedronka - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ