Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SuperExpress - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Murator S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.04.2014
Rozmiar: 0.9 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 55

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SuperExpress - Mobile

SuperExpress to jeden z najpoczytniejszych dzienników w naszym kraju. Znajdziemy tam zarówno ciekawostki z życia codziennego przeciętnych ludzi, informacje ze świata polityki, finansów oraz biznesu tak z Polski, jak i z całego świata. Już teraz, aby mieć SuperExpress zawsze przy sobie nie musimy codziennie rano chodzić do kiosku. Wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną stworzoną z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android. SuperExpress, bo tak brzmi jej nazwa pozwala na wygodne czytanie dziennika na ekranie naszego smartfona lub tabletu.

Całość została zoptymalizowana pod kątem niewielkich ekranów dotykowych, a menu jest niezwykle proste w obsłudze. mamy tutaj dostęp zarówno do treści z papierowego wydania SuperExpressu, jak również do funkcji dostępnych na stronie SE.pl, czyli możliwości komentowania artykułów, polecania ich na Facebooku, itd. Warto dodać, że do poprawnego działania aplikacji konieczne jest stałe połączenie z siecią internet (WiFI lub poprzez pakiety danych oferowane przez operatora).


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Gazeta.pl LIVE

  Gazeta.pl LIVE to mobilna aplikacja, która wyświetla na ekranie naszego smartfona na bieżąco wszystkie najważniejsze informacje znajdujące się na łamach serwisu Gazeta.pl.

 • Polska Prasa

  Niegdyś głównym źródłem informacji na temat wydarzeń tak w kraju, jak i na świecie była prasa oraz informacyjne programy telewizyjne. Dziś również bardzo często, by dowiedzieć się co dzieje się wokoło sięgamy po papierowy dziennik. Niemniej jednak ta forma staje się coraz mniej wygodna, a korzystanie z internetowych serwisów informacyjnych nie zawsze jest możliwe.

 • Twoja Biedronka

  Twoja Biedronka to kolejna już aplikacja mobilna przeznaczona dla posiadaczy urządzeń z systemem Android, która pomoże w robieniu codziennych zakupów.

 • m.LOTTO

  m.LOTTO to mobilna aplikacja Totalizatora Sportowego, dzięki której sprawdzisz wyniki ostatnich losowań wszystkich gier LOTTO, przejrzysz archiwum wygranych i dowiesz się o najbliższej kumulacji.

 • iTaxi - Zamów taksówkę

  iTaxi to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, którym zdarza się korzystać z usług firm taksówkarskich.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SuperExpress - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ