Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

River PL - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Runloop Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.12.2014
Rozmiar: 4.3 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 35

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis River PL - Mobile

River PL to innowacja wśród mobilnych aplikacji informacyjnych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosta obsługa, brak konieczności logowania się oraz mała waga. Jak to działa? River PL pozwala użytkownikowi na szybkie dostosowanie informacji z polskiego internetu według własnych upodobań. Dzięki aplikacji wyświetlane będą tylko te informacje, do których chcemy mieć dostęp. Do wyboru jest cały szereg kategorii:
- News,
- Sport,
- Gry,
- Technika,
- Biznes,
- Nauka,
- Moda,

...oraz wiele, wiele innych.

Nie zabrakło także czegoś dla fanów portali plotkarskich czy chociażby blogów kulinarnych. River PL to skrót całego internetu w pigułce. Dostępny zawsze tam gdzie i kiedy zechcesz. Wystarczy, że masz przy sobie smartfon lub tablet z systemem Android. Informacje pobierane są z setek najpopularniejszych polskich portali i grupowane według upodobań i preferencji użytkownika.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Kozaczek.pl

  Jeżeli lubisz plotki i ploteczki przede wszystkim dotyczące zarówno polskich gwiazd, jak również zagranicznych celebrytów to aplikacja mobilna Kozaczek.pl jest pozycją obowiązkową.

 • Fakty TVN

  Jeśli zawsze chciałbyś być na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi informacjami zarówno z kraju, jak i ze świata to aplikacja mobilna Fakty TVN jest właśnie dla Ciebie.

 • Lidl

  Aplikacja mobilna Lidl przeznaczona jest dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Z pewnością przyda się każdemu, kto od czasu do czasu robi zakupy w sieci tych sklepów.

 • KFC Polska

  KFC Polska to aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o wszystkich fanach smażonych kurczaków z Kentucky posiadających urządzenia z systemem Android.

 • Infor Organizer

  Infor Organizer to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemem Android. Całość pozwala na mobilny dostęp do platformy INFORFK Platforma Księgowych i Kadrowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: River PL - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ