Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Meteo.pl alternative - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: STREK Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.02.2015
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 31

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Meteo.pl alternative - Mobile

Na rynku aż roi się od darmowych aplikacji, które prezentują nam prognozę pogody na nadchodzące dni. Są wśród nich mniej i bardziej dokładne. Znajdziemy też takie, które pochwalą się banalnym i czytelnym interfejsem graficznym oraz te nieco bardziej rozbudowane przeznaczone dla wnikliwszych użytkowników. Meteo.pl alternative zdecydowanie należy do tej ostatniej grupy. Dzięki szczegółowym statystykom oraz profesjonalnie przedstawionym wykresom dowiemy się nie tylko tego, jakiej możemy spodziewać się temperatury w najbliższych dniach czy godzinach ale także sprawdzimy przewidywaną ilość opadów, wilgotność powietrza siłę oraz kierunek wiatru, nasłonecznienie oraz zachmurzenie.

Wszystko to zaprezentowane w niezwykle profesjonalny ale też jednocześnie czytelny sposób. Warto dodać, że aplikacja Meteo.pl alternative jest jedną z najdokładniejszych dostępnych obecnie na rynku. Dla tych, którzy nie chcą znać tak szczegółowych danych przygotowany został dodatkowo nieco prostszy interfejs wyświetlający jedynie podstawowe statystyki.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.5 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Wyszukiwarka pracy Monster

  Wyszukiwarka pracy Monster pozwala na wertowanie setek ogłoszeń o pracę z poziomu naszego smartfona lub tabletu, bez konieczności siedzenia w domu.

 • Alma24.pl

  Alma24.pl to internetowy oddział jednej z najpopularniejszych w Polsce sieci delikatesów - Alma. Już teraz możemy mieć do niego dostęp także poprzez niezwykle wygodną w użytkowaniu aplikację mobilną przeznaczoną na urządzenia z systemem operacyjnym Android.

 • Twoja Biedronka

  Twoja Biedronka to kolejna już aplikacja mobilna przeznaczona dla posiadaczy urządzeń z systemem Android, która pomoże w robieniu codziennych zakupów.

 • Infor Organizer

  Infor Organizer to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemem Android. Całość pozwala na mobilny dostęp do platformy INFORFK Platforma Księgowych i Kadrowych.

 • Przegląd Sportowy News

  Aplikacja Przegląd Sportowy News dla urządzeń z systemem Android to najświeższe informacje ze świata sportu, wywiady, wyniki meczy oraz ciekawe artykuły i galerie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Meteo.pl alternative - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ