Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LinkedIn - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: LinkedIn
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.07.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 53

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LinkedIn - Mobile

LinkedIn to obecnie najpopularniejszy na świecie biznesowy portal społeczności. Jeśli szukasz pracy lub chciałbyś mieć kontakt z ludźmi z branży to dobrze trafiłeś. Już teraz LinkedIn dostępny jest także jako niezwykle wygodna w użyciu aplikacja mobilna przeznaczona na urządzenia z systemem Android. Za jej pośrednictwem możemy między innymi przeglądać oraz edytować swój profil (zmiana statusu pracy, zmiana zdjęcia, nawiązywanie kontaktów ze znajomymi, wymiana korespondencji, aktualizowanie CV oraz życiorysu).

Co więcej, apka ta pozwala na przeglądanie artykułów branżowych, które dostarczają ogrom przydatnej wiedzy na temat naszego stanowiska pracy, rozwoju osobistego, nowości, itd. Ponadto LinkedIn na Androida umożliwia przeglądanie aktualnych ofert pracy, dodawanie ich do zakładki ulubione lub rekomendowane. Całość jest dodatkowo opatrzona w niezwykle intuicyjne menu, które stworzone zostało specjalnie pod kątem niewielkich ekranów dotykowych. Aplikacja nie zajmuje przy tym wiele miejsca w pamięci smartfonu.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Informacje

 • Polskie Tablice Rejestracyjne

  Dzięki androidowej aplikacji Polskie Tablice Rejestracyjne możesz sprawdzić skąd pochodzi auto, które właśnie stoi przed Tobą w korku lub w niekoniecznie przepisowy sposób zajechało Ci drogę!

 • Gazeta.pl LIVE

  Gazeta.pl LIVE to mobilna aplikacja, która wyświetla na ekranie naszego smartfona na bieżąco wszystkie najważniejsze informacje znajdujące się na łamach serwisu Gazeta.pl.

 • Ekstraklasa.net LIVE!

  Ekstraklasa.net LIVE! to aplikacja każdego prawdziwego kibica! Dzięki niej będziemy zawsze na bieżąco jeśli chodzi o informacje o naszych ulubionych drużynach, aktualnych rozgrywkach i wynikach. Ponadto program oferuje szczegółowe relacje na żywo!

 • iTaxi - Zamów taksówkę

  iTaxi to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, którym zdarza się korzystać z usług firm taksówkarskich.

 • Pudelek.pl viewer

  Pudelek.pl viewer to aplikacja, która umożliwia przeglądanie materiałów oferowanych przez serwis plotkarski Pudelek.pl. Jej zalety to szybkość działania i prostota obsługi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LinkedIn - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ