Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lidl - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Lidl E-Commerce International GmbH & Co. KG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.03.2015
Data modyfikacji: 24.03.2015
Rozmiar: 5.3 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 25

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Lidl - Mobile

Aplikacja mobilna Lidl przeznaczona jest dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Z pewnością przyda się każdemu, kto od czasu do czasu robi zakupy w sieci tych sklepów.

Prezentowana apka pozwala między innymi na:

- pobranie zawsze aktualnych informacji na temat sieci sklepów Lidl w całej Polsce (lokalizacje, promocje, nowe sklepy, godziny otwarcia),
- zapoznanie się ze szczegółową ofertą sklepu internetowego Lidl oraz zrobienia zakupów bez konieczności odwiedzania placówek stacjonarnych,
- wyszukiwanie najbliższego sklepu Lidl wraz ze wskazówkami dojazdu,
- pobieranie oraz przeglądanie wszystkich dostępnych gazetek promocyjnych,
- przeglądanie wybranych ofert za pomocą funkcji filtrowania.
Ponadto aplikacja Lidl może pochwalić się niezwykle wygodnym i przede wszystkim intuicyjnym menu w języku polski, co znacznie ułatwi jej obsługę. Dodatkowo całość nie zajmuje wiele miejsca w pamięci urządzenia. Warto wspomnieć, że niektóre funkcje aplikacji działają wyłącznie podczas aktywnego połączenia z siecią Internet (za pomocą WiFi lub pakietów danych oferowanych przez operatorów sieci komórkowych).

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Wyszukiwarka pracy Monster

  Wyszukiwarka pracy Monster pozwala na wertowanie setek ogłoszeń o pracę z poziomu naszego smartfona lub tabletu, bez konieczności siedzenia w domu.

 • Żabka Codzienne Korzyści

  Jeśli często robicie zakupy w sklepach sieci Żabka to z pewnością zainteresuje Was prezentowana aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Mowa tutaj o apce Żabka Codzienne Korzyści.

 • Pudelek.pl viewer

  Pudelek.pl viewer to aplikacja, która umożliwia przeglądanie materiałów oferowanych przez serwis plotkarski Pudelek.pl. Jej zalety to szybkość działania i prostota obsługi.

 • Infor Organizer

  Infor Organizer to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemem Android. Całość pozwala na mobilny dostęp do platformy INFORFK Platforma Księgowych i Kadrowych.

 • Kody Pocztowe PL

  Kody Pocztowe PL to prosta w obsłudze aplikacja dla systemu Android, która pomoże nam w znalezieniu kodu pocztowego dla danej miejscowości bądź ulicy w większym mieście. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lidl - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ