Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Infor Organizer n/a - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: INFOR PL S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2015
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 34

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Infor Organizer n/a - Mobile

Infor Organizer to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemem Android. Całość pozwala na mobilny dostęp do platformy INFORFK Platforma Księgowych i Kadrowych. Narzędzie pozwoli w niezwykle szybki i przede wszystkim prosty sposób zapoznać się z dostępnymi aktualnościami, które dotyczą głównie aktualnych zmian prawnych oraz informacji księgowo-kadrowych. Z prezentowaną aplikacją już zawsze będziesz na bieżąco.

Dodatkowo całość może pochwalić się prostym w obsłudze interfejsem w języku polskim. Został on specjalnie zoptymalizowany pod kątem ekranów dotykowych zastosowanych w smartfonach oraz tabletach. Infor Organizer to przede wszystkim oszczędność czasu oraz dostęp do najważniejszych informacji wszędzie tam, gdzie tylko tego potrzebujesz. Należy jednak pamiętać, że do poprawnego działania aplikacji konieczny jest dostęp do internetu poprzez WiFi lub pakiety danych oferowane przez operatora sieci komórkowej. Warto dodać, że aplikacja zajmuje niespełna 1 MB pamięci, przez co może być instalowana nawet na nieco starszych urządzeniach.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Twoja Biedronka

  Twoja Biedronka to kolejna już aplikacja mobilna przeznaczona dla posiadaczy urządzeń z systemem Android, która pomoże w robieniu codziennych zakupów.

 • iTaxi - Zamów taksówkę

  iTaxi to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, którym zdarza się korzystać z usług firm taksówkarskich.

 • RMF FM

  Aplikacja mobilna RMF FM pozwala posiadaczom smartfonów i tabletów z Androidem słuchać ulubionych audycji, oglądać materiały wideo zamieszczone na RMF24.pl oraz przeglądać materiały, które nie znalazły się na antenie radia.

 • Kody Pocztowe PL

  Kody Pocztowe PL to prosta w obsłudze aplikacja dla systemu Android, która pomoże nam w znalezieniu kodu pocztowego dla danej miejscowości bądź ulicy w większym mieście. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • m.LOTTO

  m.LOTTO to mobilna aplikacja Totalizatora Sportowego, dzięki której sprawdzisz wyniki ostatnich losowań wszystkich gier LOTTO, przejrzysz archiwum wygranych i dowiesz się o najbliższej kumulacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Infor Organizer n/a - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ