Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gazetki Tesco - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Fream S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.03.2015
Data modyfikacji: 24.03.2015
Rozmiar: 17.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 58

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gazetki Tesco - Mobile

Jeśli często robicie zakupy w sieci sklepów Tesco i zawsze chcielibyście być na bieżąco z aktualnymi promocjami to wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną Gazetki Tesco. Ta przeznaczona jest dla wszystkich posiadaczy smartfonów oraz tabletów z systemem operacyjnym Android. Niezwykle proste w obsłudze menu w języku polskim, specjalnie przystosowane do ekranów dotykowych nie powinno sprawić problemu z nawigacją nawet najmniej doświadczonym użytkownikom.

Gazetki Tesco to aplikacja dająca dostęp między innymi do:

- zawsze aktualnej oferty sieci sklepów Tesco,
- bieżącego numeru magazynu Tesco Magazyn,
- wszystkich dostępnych gazetek promocyjnych dla wybranych sklepów Tesco,
- magazynu Tesco Loves Baby,
- serwisu internetowego tesco.pl bezpośrednio z poziomu aplikacji.
Aby móc bezproblemowo korzystać ze wszystkich dostępnych opcji oferowanych przez Gazetki Tesco należy zadbać o stałe połączenie z siecią Internet (za pośrednictwem WiFi lub poprzez pakiety danych oferowane przez operatorów sieci komórkowych).

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Żabka Codzienne Korzyści

  Jeśli często robicie zakupy w sklepach sieci Żabka to z pewnością zainteresuje Was prezentowana aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Mowa tutaj o apce Żabka Codzienne Korzyści.

 • Pudelek.pl viewer

  Pudelek.pl viewer to aplikacja, która umożliwia przeglądanie materiałów oferowanych przez serwis plotkarski Pudelek.pl. Jej zalety to szybkość działania i prostota obsługi.

 • Twoja Biedronka

  Twoja Biedronka to kolejna już aplikacja mobilna przeznaczona dla posiadaczy urządzeń z systemem Android, która pomoże w robieniu codziennych zakupów.

 • Meteo.pl alternative

  Na rynku aż roi się od darmowych aplikacji, które prezentują nam prognozę pogody na nadchodzące dni. Są wśród nich mniej i bardziej dokładne. Znajdziemy też takie, które pochwalą się banalnym i czytelnym interfejsem graficznym oraz te nieco bardziej rozbudowane przeznaczone dla wnikliwszych użytkowników. Meteo.pl alternative zdecydowanie należy do tej ostatniej grupy.

 • Program TV Telemagazyn

  Jeśli akurat nie masz dostępu do papierowej wersji programu TV i nie chce Ci się skakać po kanałach w poszukiwaniu czegoś ciekawego to mamy dla Ciebie świetną propozycję! Aplikacja mobilna Program TV Telemagazyn stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gazetki Tesco - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ