Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

3D Flip clock & weather 1.0.3 - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Droid27
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.07.2013
Data modyfikacji: 09.10.2013
Rozmiar: 8.4 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 130

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 3D Flip clock & weather 1.0.3 - Mobile

3dweatherZegar i prognoza pogody w jednym? Czemu nie! Jeśli chcesz mieć w swoim smartfonie widżet, który jednocześnie pokazuje godzinę oraz prognozę pogodny na najbliższe dni to powinieneś zwrócić uwagę na 3D Flip clock & weather. Całość jest do tego świetnie wykonana pod względem graficznym (przypomina nieco widżet dobrze znany z interfejsu HTC Sense).

Poniżej znajdziecie najważniejsze cechy i funkcje:
- kilka rodzajów skórek,
- dwa rozmiary - 4x2 oraz 5x2,
- zegar w trybie 24 godzinnym lub 12 godzinnym,
- wyświetlanie godziny najbliższego alarmu,
- aktualna lokalizacja użytkownika (kraj oraz miasto),
- kilka rodzajów czcionek do wyboru.
Dla prognozy pogody przewidziano zaś następujące funkcje:
- pokazywanie czasu lokalnego,
- długość dnia,
- wskaźnik wilgotności,
- siła wiatru,
- godziny wschodu oraz zachodu słońca dla bieżącej lokalizacji,
- możliwość wyboru języka polskiego,
- 4 dniowa prognoza.
Należy pamiętać, że 3D Flip clock & weather to widżet, nie aplikacja i jego uruchomienie wymaga wyboru w opcjach smartfonu.

Wymagania systemowe:
Widżet współpracuje z urzadzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.

Podobne Informacje

 • Wyszukiwarka pracy Monster

  Wyszukiwarka pracy Monster pozwala na wertowanie setek ogłoszeń o pracę z poziomu naszego smartfona lub tabletu, bez konieczności siedzenia w domu.

 • Meteo.pl alternative

  Na rynku aż roi się od darmowych aplikacji, które prezentują nam prognozę pogody na nadchodzące dni. Są wśród nich mniej i bardziej dokładne. Znajdziemy też takie, które pochwalą się banalnym i czytelnym interfejsem graficznym oraz te nieco bardziej rozbudowane przeznaczone dla wnikliwszych użytkowników. Meteo.pl alternative zdecydowanie należy do tej ostatniej grupy.

 • Gazetki Tesco

  Jeśli często robicie zakupy w sieci sklepów Tesco i zawsze chcielibyście być na bieżąco z aktualnymi promocjami to wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną Gazetki Tesco.

 • KFC Polska

  KFC Polska to aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o wszystkich fanach smażonych kurczaków z Kentucky posiadających urządzenia z systemem Android.

 • RMF FM

  Aplikacja mobilna RMF FM pozwala posiadaczom smartfonów i tabletów z Androidem słuchać ulubionych audycji, oglądać materiały wideo zamieszczone na RMF24.pl oraz przeglądać materiały, które nie znalazły się na antenie radia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 3D Flip clock & weather 1.0.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ